Tesla w roli Głównej

Tesla w roli Głównej, na Katowickim skrzyżowaniu. Ciekawe że mówi się o modelu, a nie ogólnie o autach elektrycznych i zaniedbaniu człowieka który zapomniał doładować. Tesla model X stanęła na skrzyżowaniu bo właściciel zapomniał naładować, a nie krytykować taką markę jak Nicola Tesla.

Trochę to rozumiem, Katowice to węgiel a węgiel to kasa dla wielu. Raczej jeszcze nie mają tego w mentalności by np. Prąd wytwarzać ze słońca za darmo dla każdego obywatela, czujecie te możliwości koparek dla krypto walut i np. Auta Elektryczne.

Tesla w roli Głównej.

Nie oceniam całych Katowic ale myślę ze na razie jest połowa optymistycznie nastawionych a połowa jeszcze czerpie korzyści z węgla. Myślę że szybko się to skończy i wszyscy zrozumiemy autonomiczność aut. Gdyby np. w jakimś państie jeżdziły tylko auta Tesla na autopilocie, to na pewno wypadki śmiertelne spadły by o 90 procent. I mogło by to zapewniać super doznania, bo przyspieszenie jest kosmiczne. Złaszcza z pakietem od SpaceX, z silnikami odrzutowymi na zimne powietrze.

Wpis na fazie ^ ^, po trzech piwach, proszę o wyrozumiałość.


Do zdarzenia doszło na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w centrum Katowic. Około godziny siódmej biały Model X stanął awaryjnie na środku skrzyżowania na pasie w kierunku Brynowa. Pozostali kierowcy musieli omijać pechowy samochód w czasie największego natężenia ruchu. Na miejsce została wezwana policja oraz pomoc drogowa. Policjanci musieli nie kryć zdziwienia, gdy dowiedzieli się co było przyczyną „awarii”.

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

2 komentarze do “Tesla w roli Głównej”

  1. Pingback: Kraków dla ciekawych: Skałka i jej zabytki - real-blog.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.