Yoast SEO

Yoast SEO to darmowe narzędzie do optymalizacji naszej strony, po kontem wyszukiwarki Google. Ciekawe że to nie przede wszystkim jakość, oryginalność itp. ma znaczenie w rankingu stron. By być wysoko w rankingach wyszukiwania i by nasza strona często była oglądana. Decydują pewne triki i sposoby, które można ustawiać dzięki wtyczce Yoast SEO.

Są różne sposoby na poprawienie miejsca w wyszukiwaniu Google. Szczegóły są tajne ale mamy wpływ na pewne drobiazgi, które będą widziały roboty zbierające dane o stronach.

Wtyczka o której piszę pomoże w odpowiednim pisaniu książki. Dla tego że w łatwy sposób pokazuje jak powinno się to robić.

To przez tą wtyczkę nie piszę już co dzień, musze poprawiać wszystkie wpisy od początku. ]

Yoast SEO

Yoast SEO poradnik – podstawowe funkcje od seomood.pl

„Coś, z czego z pewnością korzysta każdy, kto posiada zainstalowaną wtyczkę Yoast SEO. Czyli edycja tytułów i opisów dla każdej podstrony. Aby uzyskać wysokie pozycje w Google, należy pamiętać o tym, że nie tylko treść na stronie, ale również i tytuł oraz opis każdej strony powinny być zoptymalizowane pod kątem SEO. Z punktu widzenia robotów Google, to właśnie tytuły mówią, co znajduje się na danej stronie internetowej, tak więc aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, najlepiej będzie dostosować je w taki sposób, żeby słowo kluczowe znajdowało się w treści. Do tego ta wtyczka internetowa pozwala nie tylko na dostosowanie tego typu treści, Yoast daje możliwość edycji opcji slug. Jest to ciąg znaków, który pojawia się po ukośniku adresu URL danej strony. Tutaj też jest możliwość wplecenia słów kluczowych, tak więc z pewnością warto to wykorzystać na naszą korzyść. Odpowiednia struktura adresów URL pozwala na to, żeby strona internetowa lepiej rankowała. Ponieważ jest czytelniejsza dla robotów. Jeśli chodzi o WordPress. SEO jest znacznie prostsze przy użyciu takich narzędzi jak właśnie plugin Yoast SEO.”

2 komentarze do “Yoast SEO”

Możliwość komentowania została wyłączona.