Miłość2

Miłość2. Niesamowite uczucie w naszej głowie, czasami wirus a czasami pomoc. Chyba najmocniejsze emocje w naszej świadomości, i towarzyszy mi to od około 10 roku życia, pewnie do końca. Często przykre, bolesne doświadcza. Nie wiem jak Wy, (ale może dowiem się w komentarzach). Ja nie mogę spać, nie mogę jeść bo ciągle myślę o tej jedynej przez nią zauroczony. 

Nie muszę rozmawiać i nie muszę Jej znać, wystarczy że zobaczę, pomyślę i już nie mogę zapomnieć. Ale miłość2 nie trwa wiecznie, zmienia to się z czasem. Nie raz ta chemia w organizmie mnie zmyliła, bo okazało się że to nie ta dziewczyna. 

Naukowcy mówią że miłość to chemia podobna do narkotyku kokainy. Dla tego to takie cudowne uczucie. 

Niepielęgnowana usycha, niedoceniana daje nauczkę. Ale razem z dziećmi jest wielkim sensem istnienia, miłość wszystko zmienia. 

Miłość2.

Nie da się przed nią ukryć, zapomnieć na siłę. Dla tego że to chyba priorytet naszego życia. 

Myślę że mało komu udaje się być z tą jedyną osoba, bo oficjalnie ponad połowa małżeństw się rozwodzi. Poza tymi oficjalnymi danymi widać w koło jak wyglądają związki, i szybkie znajomości dla seksu. 

Życzę wszystkim miłości bo to chyba najważniejsze, ale też najtrudniejsze. Miłość nie jest dla wszystkich priorytetem, dla niektórych być może są pieniądze czy władza. Każdy jest inny i wszystko się zmienia. 

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide