Tesla Semi

Tesla Semi to zajebista ciężarówka którą mógł bym sam jeździć, oczywiście gdzieś w koło domu bo nie chce mi się już robić w delegacjach, nie ma jak w domku przy ciepłej herbatce, albo grzańcu. Zresztą już za chwile pewnie będzie możliwość autonomicznej jazdy takimi ciężarówkami, a Tesla to szybko przerobi na rzeczywistość.

Mam na myśli że prawo w np. Kalifornii będzie pozwalało na taką jazdę, w. Polsce to chyba politycy powiedzą w żadnym wypadku, bo może coś się stanie nie daj Boże. Nadchodzą czasy Cyberpunk, ale nie do końca jak w grze 2077.

Myślę że wiele z gry się sprawdzi w przyszłości, ale rzeczywistość przegoniła grę w dziedzinie autonomicznej jazdy, czyli auta które same jeżdżą. Już sobie wyobrażam na halach wszędzie panele fotowoltaiczne, które w czasie pauzy kierowców, ładują auta bez zanieczyszczania powietrza.

Jeżeli będziemy czerpać prąd ze źródeł odnawialnych to mogą zniknąć wojny, które w większości są o różne surowce np. ropę czy gaz …


Tesla Semi


„Prezentacja ciężarówki Tesli miała miejsce już 5 lat temu. W pełni elektryczna ciężarówka w końcu jest gotowa i trafia w ręce klientów. Pierwszy z nich miał przyjemność już ją odebrać.”

Pierwsza Tesla Semi w rękach klienta. Czekał na to 5 lat (auto-swiat.pl)

1 komentarz do “Tesla Semi”

Możliwość komentowania została wyłączona.