Bogaci Faceci

Bogaci Faceci

Bogaci Faceci i biedni faceci to różne historie, ostatnio kolega żalił mi się że Kobiety wolą tych co mają kasę. Kiedyś trochę podobnie myślałem ale to innym razem, teraz myślę podobnie jak kobiety. Statystycznie bogaci faceci są po prostu lepsi i lepiej być z nimi, niż z facetami co są nieudacznikami i nie potrafią zrobić przytulnego domku.

Sam jak szukałem żony też myślałem by ona np. choć trochę pracowała. Ktoś kto pracuje i zarabia sobie sam kasę, też jest statystycznie lepszym człowiekiem. Według mojego kolegi kobiety przy wyborze partnera, nie powinny patrzeć na to czy facet jest wstanie się choć sam utrzymać. Bogaci Faceci.

Ciekawe co Kobiety by powiedziały na ten temat ??

Trochę wyolbrzymiłem problem ale pewnie koledze chodziło o to, że są ludzie z tak bogatym wnętrzem że więcej im nie trzeba.

Sławomir Mentzen 2 – real blog eu (real-blog.eu)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide