Biedni pomagają Bogatym

Biedni pomagają Bogatym

Biedni pomagają Bogatym to nowy program PiS. Rząd dopłaci do kredytów mieszkaniowych, i da gwarancję 2%, czyli będzie dopłacał do tego z budżetu państwa. Jakiś rok temu wziąłem kredyt też miał być niski procent, ale podniesione stopy sprawiły 200% a może i więcej jeszcze.

Biedni pomagają Bogatym.

W tym przypadku pomysł rządu jest taki by dopłacać do kredytu bogatym Ludziom, piszę że bogatym bo teraz spełnić warunki kredytu hipotecznego na np. 500 tyś. to tylko bogaci mogą. Fajnie że PiS chce trochę pomóc, ale jednym pomagać i gwarantować 2 % a innym podnosić stopy i dać -200+ to moim zdaniem nieuczciwe.

Chyba zbliżają się wybory i rozdawnictwo biednym już osiągnęło szczyty, trzeba teraz trochę się podlizać bogatym. Ehhh polityka

Biedni pomagają Bogatym


Rząd dopłaci do kredytów mieszkaniowych. Z programu „Pierwsze mieszkanie” będą mogli skorzystać ludzie do 45. roku życia, którzy nigdy nie mieli własnego mieszkania.

Tzw. single dostaną dopłaty do kredytu maksymalnie w wysokości 500 tys. zł, małżeństwa – do 600 tys. zł.

Pomoc bogatym na koszt biednych. Tak będzie wyglądał najnowszy program mieszkaniowy PiS [OPINIA] – WP Wiadomości

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide