Emmanuel Macron 2

Emmanuel Macron 2 to niesamowity prezydent, chce dać gwarancje Rosji by doprowadzić do pokoju. Ciekawe czy kiedyś takie gwarancje dali Hitlerowi, który był bardzo nietolerancyjnym człowiekiem. Wracając do tematu prezydenta Francji która właśnie wygrała z nami na Mundialu, myślę że Gwarancje nie mają sensu.

Ciężko komuś takiemu wybaczyć i zaufać na przyszłość, nie dużo brakło by Putin szybko przejął Ukrainę. A później Ukraińców do swojej armii i na Europę … Na szczęście zachód a nie grupa wyszehradzka zwycięża, i powinien moim zdaniem dokończyć dzieła.

Powinno się takiego kata Europy na wieki przekląć i tak z pewnością będzie, nie chce zachowywać się tak jak On … gwałcić i zabijać ale humanitarnie do więzienia dożywocie, przynajmniej bym wsadził. Nie rozumiem jak można się z takim kimś dogadywać.

Jeżeli się dogadamy z Rosja to oni znowu się będą zbroić, i knuć przejęcie Europy a może świata … Myślę że jest trochę wina w wychowaniu w Patriotyzmie, zamiast być tolerancyjnym uczymy młodych że to nasz naród jest wybranym i najlepszym. Inne kraje tak samo robią i są niepotrzebne konflikty…


Emmanuel Macron 2

Dzień wcześniej o gwarancjach dla Rosji mówił prezydent Francji Emmanuel Macron. Jego zdaniem „Zachód powinien rozważyć, jak odpowiedzieć na zgłaszaną przez Rosję potrzebę uzyskania gwarancji bezpieczeństwa, jeśli Władimir Putin zgodzi się na negocjacje w celu zakończenia wojny z Ukrainą”. — Europa musi zacząć przygotowania do budowy nowej architektury bezpieczeństwa na kontynencie i zastanowić się, jak ma ona wyglądać w przyszłości — dodał.

Macron postuluje: „zagwarantujmy Putinowi bezpieczeństwo”. Dostał odpowiedź z Ukrainy – Wiadomości (onet.pl)