Emmanuel Macron 2

Emmanuel Macron to niesamowity prezydent, chce dać gwarancje Rosji by doprowadzić do pokoju. Ciekawe czy kiedyś takie gwarancje dali Hitlerowi, który był bardzo nietolerancyjnym człowiekiem. Wracając do tematu prezydenta Francji która właśnie wygrała z nami na Mundialu, myślę że Gwarancje nie mają sensu.

Ciężko komuś takiemu wybaczyć i zaufać na przyszłość, nie dużo brakło by Putin szybko przejął Ukrainę. A później Ukraińców do swojej armii i na Europę … Na szczęście zachód a nie grupa wyszehradzka zwycięża, i powinien moim zdaniem dokończyć dzieła.

Powinno się takiego kata Europy na wieki przekląć i tak z pewnością będzie, nie chce zachowywać się tak jak On … gwałcić i zabijać ale humanitarnie do więzienia dożywocie, przynajmniej bym wsadził. Nie rozumiem jak można się z takim kimś dogadywać.

Jeżeli się dogadamy z Rosja to oni znowu się będą zbroić, i knuć przejęcie Europy a może świata … Myślę że jest trochę wina w wychowaniu w Patriotyzmie, zamiast być tolerancyjnym uczymy młodych że to nasz naród jest wybranym i najlepszym. Inne kraje tak samo robią i są niepotrzebne konflikty…


Emmanuel Macron

Dzień wcześniej o gwarancjach dla Rosji mówił prezydent Francji Emmanuel Macron. Jego zdaniem „Zachód powinien rozważyć, jak odpowiedzieć na zgłaszaną przez Rosję potrzebę uzyskania gwarancji bezpieczeństwa, jeśli Władimir Putin zgodzi się na negocjacje w celu zakończenia wojny z Ukrainą”. — Europa musi zacząć przygotowania do budowy nowej architektury bezpieczeństwa na kontynencie i zastanowić się, jak ma ona wyglądać w przyszłości — dodał.

Macron postuluje: „zagwarantujmy Putinowi bezpieczeństwo”. Dostał odpowiedź z Ukrainy – Wiadomości (onet.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *