Tesla Model 2

Tesla Model 2 to fajna idea by każdy mógł jeździć ekologicznie i darmowo, niektórzy podchodzą sceptycznie to elektro mobilności, ale jak dla mnie to super auta. Poza fajnymi elektrycznymi zabawkami (auta elektryczne), przyświeca temu super idea, którą chciał dać ludziom Tesla.

Chodzi o Idee darmowego prądu dla wszystkich Ludzi na Ziemi, dzięki autom elektrycznym możemy teoretycznie jeździć za darmo, bez płacenia za np. Ropę czy Gaz. Jeżeli jako Europejczycy tego nie zrobimy to np. Szejkowie z Dubaju kupią sobie całą Ziemię …

Tesla Model 2

Tesla Model 2

„Auto ma powstawać w Giga Mexico, fabryce, na rozruch której producent już uzyskał pozwolenia. Jej budowa powinna wystartować latem bieżącego roku, oficjalny start planowany jest na pierwszy kwartał 2025 roku. Co ciekawe, zaledwie kilka dni temu lokalni urzędnicy twierdzili, że samochód, który będzie z niej wyjeżdżał, jest już w końcowej fazie projektu (źródło). Te informacje dość dobrze korelują z informacjami z Chin oraz wcześniejszymi doniesieniami, że tania Tesla może zostać w dużej części zaprojektowana w Państwie Środka.”

Tesla zakończyła prace projektowe na „tanią Teslą”. Ma być „najbardziej ekonomicznym” elektrykiem na świecie [plotki] | SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – www.elektrowoz.pl

Jedna odpowiedź do “Tesla Model 2”

  1. Ja rozumiem że przy okazji Państwa też stracą super źródło dochodu, bo im na rękę marża ze sprzedaży nam Gazu czy Ropy… jednak to jedyna słuszna droga by np. Rosja za nasze pieniądze, się nie zbroiła przeciwko nam ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *