Janusz Palikot

Janusz Palikot ma problemy z biznesem, próbowałem ostatnio buh piwko i niestety mi nie podeszło, a może stety biorąc pod uwagę cenę. W żabce można czasami kupić Żywca za 2-3 złote w promocji, myślę że piwa powinny być w Polsce tańsze. Może nie tak tanie jak w Niemczech bo oni za to więcej zarabiają, ale może choć trochę 🙂

Lubię Pana Janusz Palikota, pamiętam że jako jeden z pierwszych poważnych. Polityków, powiedział że zioło to nic złego i nie powinno się tego stawiać na równi z np. alkoholem … a zamykanie do więzienia za palenie marihuany to jakiś skandal.

Ja tak samo jak Pan Tomasz Kopyra z blogu tomaszkopyra.com ^ ^, nie życzę Januszowi upadku bo to zajebisty gość. Elon Musk też miał niepowodzenia z rakietami a Donald Tramp bankrutował, nie zawsze biznesy się udają.

Osobiście lubię piwko ale myślę że trend raczej będzie spadkowy, ludzie są teraz mądrzejsi i wątroby się nie oszuka … Jeżeli ktoś świadomie chce żyć dłużej i zdrowiej to niestety piwko nie jest dobrym pomysłem, lepsze będą soki.

W Niemczech kolebce piwa widać spadek zainteresowania złotym trunkiem. Ludzie dbają o zdrowie. Ćwiczą i trzymają dietę, ja tez ograniczyłem piwo bardzo, i z pewnością za chwilę przestane pić tak jak robiłem to dekadę temu.

Janusz Palikot ma lekkie problemy ale wierzę że będzie dobrze 😉 powodzenia


„Palikot trzyma fason. Robi wielką promocję na alkohol i wprowadza piwo do sieciówki

Pracownicy złorzeczą, inwestorzy stracili cierpliwość. Mimo piętrzących się problemów Janusz Palikot stara się sprawiać wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą. Przedsiębiorca wrzucił na swój Instagram nagranie, na którym zaprasza klientów do Carrefoura, gdzie będzie można znaleźć piwa z browaru Tenczynek. Przy okazji ogłosił też wielką wakacyjną promocję na alkohole w ramach, której wino produkowane we współpracy z Magdą Gessler można dostać o 50 proc. taniej. 

Palikot robi wielką promocję na alkohol i wprowadza piwo do Carrefoura (spidersweb.pl)