Telepatia od Elon Musk

Telepatia od Elon Musk, trochę żartuje oczywiście. Sterowanie komputerem za pomocom myśli, jest już faktem. Fajnie że uda się, dać ludziom niepełnosprawnym np. Nogi, bo jeżeli można sterować komputerem za pomocą myśli. To uda się komuś kto jeździ na wózku, sterować własnymi elektrycznymi nogami.

Niewidomi zaczną widzieć a hoży, jeszcze lepiej będą mogli się leczyć. Wymienne wszczepy do naszego mózgu, to wejście w inną erę, niczym z gry Cyberpunk 2077, którą oczywiście grałem i lubię. Telepatia od Elon Musk.

Tesla Semi – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Myślę że wiele z gry się sprawdzi w przyszłości, ale rzeczywistość przegoniła grę w dziedzinie autonomicznej jazdy, czyli auta które same jeżdżą. Już sobie wyobrażam na halach wszędzie panele fotowoltaiczne, które w czasie pauzy kierowców, ładują auta bez zanieczyszczania powietrza.


Wpis inspirowany, geekweek.interia.pl:

Nolan Arbaugh to pierwszy pacjent, któremu został wszczepiony czip Neuralink. Firma opublikowała wideo z 29-letnim mężczyzną, który opowiedział co nieco o sobie oraz samej „operacji”. Dzięki wszczepionemu układowi Neuralink jest w stanie kontrolować komputer myślami.