Dąbrowa Górnicza mi się przypomina

Dąbrowa Górnicza mi się przypomina

Dąbrowa Górnicza mi się przypomina, gdy słyszę że zmarł u księdza młody mężczyzna. Długo wąchałem się nad tym wpisem, kiedyś wierzyłem w Boga. Później miałem bardzo radykalne poglądy, a teraz staram się być tolerancyjny.

Mam na myśli to, że jeżeli ktoś wierzy to spoko. Ale myślę też o tym że, ten ktoś kto wierzy, nie może krzywdzić innych czy mnie, powinien być spoko. Jeżeli ktoś wierzy że, po wysadzeniu w powietrze jak najwięcej ludzi, pójdzie do nieba. To mnie się nie podoba, przepraszam Bracia Muzułmanie ale to przesada ….

Bracia Katolicy też was przepraszam, za to że model życia Muzułmana, okazuje się jak dla jednej Ziemi lepszy. To oni nie wyginą jak my, choć by przez zwykłą demografię. Oni zdobywają świat, i chyba oni go przejmą. No chyba że Chińczycy jeszcze są potęgą, ale katolicy to już koniec. Papież z Watykanu, od początku do teraz popiera wojnę. On bardziej współczuje Rosji niż Ukrainie, to dla mnie jakieś dziwne…

Elon Musk bierze narkotyki – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dąbrowa Górnicza mi się przypomina.


Wpis inspirowany tvn24,pl

„Młody mężczyzna zmarł w mieszkaniu w Sosnowcu zajmowanym przez księdza. Jak informowała diecezja, duchowny próbował go reanimować i wezwał pomoc. Prokuratura wszczęła śledztwo i zarządziła sekcję zwłok, która odbyła się w czwartek. Nie wykazała ona urazów, konieczne będą dodatkowe badania.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *