Tajemnica

Tajemnica szczęścia, dla każdego jest inna, zazwyczaj zauważamy szczęście gdy już nas opuści, myślimy wtedy ono przecież było. To banały które każdy dorosły już zna i doświadczył tego na własnej skórze. Tajemnicą szczęścia jest cieszyć się z każdego dnia i nie koniecznie tylko z milionów na koncie a także z małych rzeczy.

Tajemnic

Tajemnice są różne niektórych nigdy nie poznamy, gdy pomyślimy globalnie a nie lokalnie to „Bóg ma wiele imion” jedna religia drugiej przeczy. Czy to są tylko zmyślone rzeczy ? Nie wiem, ale z pewnością w czasach kryzysu maleje poparcie do zamożnej części społeczeństwa jaką są księża.

„Tajemnic – dane lub informacje, których ujawnienie osobom nieuprawnionym jest zakazane ze względu na normy społeczne lub prawne.”

Uprawnieni do poznawania tajemnic się zmieniają. Niektóre same na wierzch wypływają. Im dalej z czasem życie będzie płynąć tym trudniej tajemnicy będzie można dochować. Co pokolenie ludzie są mądrzejsi, bariery językowe znikają ludzie bez przeszkód się przemieszczają. Internet ma dużą zasługę w dostępie do informacji, choć trzeba tą wiedzę dobrze selekcjonować.

Kiedyś tajemnicą byli szpiedzy, teraz dowiadujemy się trochę jak działali i kogo do szeregów werbowali. Czytałem ostatnio fajną serie na ten temat David Morrell – Bractwo. Teraz są nowi i dalej szpiegują a my kiedyś może się o tym dowiemy. Tajemnica szczęścia jest chyba najbardziej interesująca, taki dziwny ten mój wpis jest dziś ale nie pierwszy nie ostatni 😉 Tajemnica

2 komentarze do “Tajemnica”

  1. Zgadzam się, spokój to najważniejsze, co człowiek może chcieć. Sądzę, że uda mi się upolować jakieś autografy. Mam już namierzonych kilku autorów. Pozdrawiam!

Możliwość komentowania została wyłączona.