Wiosna

Wiosna i porządki czas zrobić, zacząłem przeglądać wszystkie moje wpisy od początku do końca. Po zmianie grafiki na blogu zauważyłem że niektóre zdjęcia się nie wyświetlają. Niektóre odnośniki są nieaktualne, niektóre osoby które komentowały już nie mają swoich blogów. Sporo tego się uzbierało i czas odświeżyć i poukładać wszystkie wpisy.

Wiosna

Kalendarzowa już jest choć za oknem szaro i mokro. Na razie ograniczę się tylko do wpisów a komentarze których link prowadzi do nieistniejącego bloga na razie zostawiam. Sporo tego jest i może mi to zająć jakiś tydzień odkurzając parę godzin dziennie. Dostałem wyróżnienie od znajomych poetów za fajny blog i jakiś czas będzie to widoczne na mojej stronie, wielkie dzięki.

Wiosna to dla mnie druga po lecie najfajniejsza pora roku, zawsze jak jest na dworze ciepło to nastawienie psychiczne też jest lepsze. Reprezentacja polski w piłkę nie gra dobrze ale za to mamy na pocieszenie polaków którzy w lidze mistrzów odnoszą sukcesy, i może powiększy się dwukrotnie liczba polskich piłkarzy którzy ze swoimi klubami wygrali mistrzowską ligę ? :).

 Sekretarka wchodzi do gabinetu dyrektora i krzyczy:
– Panie dyerktorze wiosna przyszła!
– To ją wpuść!!! 🙂

„Wiosna − jedna z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, w strefie klimatu umiarkowanego. Charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza ponieważ z rosnącą średnią dobową oraz umiarkowaną ilością opadu atmosferycznego.” wiki