Wolne Konopie

Wolne Konopie organizują już dziesiąty jubileuszowy marsz dla poparcia marihuany, już nie raz pisałem o tym problemie. Niektóre głowy w Polsce mają jakąś mocną zaporę na wiedzę. I nie przekonuje ich że to jest najmniej szkodliwa używka. Mniej szkodliwa od kawy, papierosów czy alkoholu. Czy nie jest to dziwne że marihuana która nikogo nie zabiła. Jest nielegalna a np. papierosy które zabijają setki tysięcy co rok są legalne.

Dobre pytania i wymijająca odpowiedź premiera na temat legalizacji, społeczeństwo jest okłamywane przez rządzących że to coś złego. Największe partie wolą by ludzie chlali wódkę i niszczyli sobie głowy oraz organizm niż palili marihuana i myśleli. Czym rządzący którzy są przeciw legalizacji się kierują ? naszym zdrowiem ? nie, bo marihuana jest najmniej szkodliwa, tym że przejdziemy później na coś mocnego ? nie bo uzależnia tylko psychicznie a niefizycznie jak np. alkohol. Wiec czym się kierują ? na pewno swoim interesem a nie dobrem dla ludzi. Bez wątpienia w końcu fakty i prawda obalą zabobony i kłamstwo którym jest wmawianie ludziom że marihuana to coś złego.

Wolne Konopie od dawna walczą z absurdami polskiego prawa, jako Polska doszliśmy już do tego że jest w rządzie partia (Ruch Palikota). Która popiera wolne konopie składa projekty ustaw i dotrzymuje przedwyborczych obietnic. myślę że powoli otwierają się głowy na prawdę i już niedługo czeka nas złagodzenie prawa i np. Chłopak który zapali okazjonalnie skręta nie zostanie zamknięty do więzienia.

Kluczem do harmonii na świecie jest TOLERANCJA, palicie papierosy. pijecie alkohol, ale ktoś w wolnym kraju nie może sobie zapalić skręta, bo to szkodliwe ? Nie da się już dłużej nabierać ludzi na te kłamstwa.

Już wiele pisałem na ten temat tym razem zapraszam na marsz. Warszawa 25 maja godzina 15:00 pod PKiN zmieńmy razem polskie prawo na lepsze, sadzić, palić, zalegalizować 🙂

6 komentarzy do “Wolne Konopie”

  1. Super muza, ciekawe co by powiedzieli palacze tytoniu czy pijący alkohol gdy rząd by zmienił nastawienia i oświeciła go prawda, powiedział by koniec, rzeczywiście marihuana jest milion razy mniej szkodliwa i chcemy dbać o zdrowie społeczeństwa, dość zniszczonych rodzin przez alkoholizm i patologie, dość setek tysięcy ludzi chorujących na raka przez palenie papierosów, wprowadzamy prohibicję a zioło legalizujemy. Chyba oczywiste jest że młode pokolenie jest za i kiedyś dojdzie do władzy, na pewno przeciwnicy nie chcieli by się postawić w takiej sytuacji, ale teraz brak im tolerancji … nie palą zioła ok, ale nich mi nie zabraniają ! palę i zawsze będę jak miliony osób w kraju i to wasz wybór czy zarobi na tym mafia czy państwo, a może politycy to mafia i zarabia na zakazie dużo więcej niż na legalizacji ? na marszu oczywiście będę, sadzić, palić, zalegalizować ! pozdrawiam

    • Tak muza świetna, już kiedyś prohibicja w stanach była a konopie zbierały kombajny, historia lubi się powtarzać ale chyba w tym przypadku to niemożliwe. Brak tolerancji u nas trochę dołuje, prawo wobec zioła jest jak w typowo komunistycznym głupim kraju … Ja nie palę marihuany ale rozumiem i umiem spojrzeć bezstronnie na problem smakoszy, w ogóle mi to nie przeszkadza jak ktoś chce proszę bardzo, to na pewno nie przestępstwo zasługujące na 3 lata pozbawienia wolności jak stanowi nasze prawo. Pozdrawiam (jestem pewny że z czasem się uda, koniec palenia na stosie czarownic, kofeina czy sól jest bardziej szkodliwa)

  2. zabiłabym, gdyby ograniczyli dostęp do kawy – cóż uzalezniona od niej jestem 🙂

  3. Nadzwyczaj przydatny wpis, zalecam ludziom

    Here is my blog post 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.