Zostań Księdzem Robert Samborski

Zostań Księdzem Robert Samborski

Zostań Księdzem Robert Samborski, oczywiście były ksiądz w swojej książce nie namawia do bycia kapłanem. „Sakrament obłudy” to wiedza rozwalająca system, przeczytałem parę cytatów i na prawdę jest ostro.

Długo nie pisałem o religii, i nie wiedziałem wcześniej o tym co dziś przeczytałem. „Na pierwszym roku któryś z wykładowców powiedział, żebyśmy uważali, bo na wiosnę zrobi się cieplej i niektóre kobiety specjalnie ubierają się i zachowują w wyzywający sposób, żeby kusić księży.”

Ciekawe nauki wprost z seminarium, jeżeli rzeczywiście ci faceci „księża”. Nie uprawiają sex i żyją w „czystości”, to muszą świrować na tym punkcie. Niestety albo stety, tak nas natura stworzyła. Kobiety kokietują nie tylko księży, myślę że wszystkich facetów. No chyba że to inna orientacja, to wtedy odwrotny kierunek płci.

Ciekawe że kobiety nie mogą być Biskupami czy Papieżami, myślę że Ludzkość powinna dojrzeć do równości płci. Wszystkiego najlepszego Kobiety 😉

Najważniejsza rzecz w życiu – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Wracając do tematu myślę ze najważniejsza rzecz w życiu jest trochę nieosiągalna za pieniądze. Mam na myśli to, że to jest „Szczęście”

Zostań Księdzem Robert Samborski.


Gazeta.pl


Na pierwszym roku któryś z wykładowców powiedział, żebyśmy uważali, bo na wiosnę zrobi się cieplej i niektóre kobiety specjalnie ubierają się i zachowują w wyzywający sposób, żeby kusić księży. Ksiądz całą swoją seksualność ma nierozerwalnie związaną ze strachem, że ktoś się dowie, że ją w ogóle odczuwa. Współżycie z dorosłym to zagrożenie, że może się wydać. A dziecko można łatwiej zastraszyć, zmanipulować, zmusić, żeby nic nie mówiło. Jest o wiele łatwiejszym łupem

– wspominał. – Patologiczne milczenie w seminarium na temat sfery seksualnej przyczynia się później do nadreprezentacji pedofilii wśród księży – dodawał śp. Robert Samborski.

.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *