Zawiercie i Wymiana Ciepła

Zawiercie i Wymiana Ciepła to bardzo fajna akcja, jest dużo ludzi którzy potrzebują pomocy. Sami nie wiemy co będzie za 20 lat, może ulegniemy jakiemuś uzaleznieniu i wykończymy szybciej, niż wolniej nasz organizm.

Lub dojdzie do jakiegoś nieszczęsliwego zbiegu okolicności i np. zostaniemy kaleką, różnie mogą potoczyć się losy Ludzkie. Zawiercie i Wymiana Ciepła powinna być standardem, mam taką znajomą fajna Kobitka, nigdy nie wyżuca ubrać tylko wydaje potrzebującym.

Coś ciepłego do ubrania można dostać przy ulicy 47, Piłsudskiego w Zawiercie, dziś słuchałem na You Tube fajnego filmu. „60 mg czystego alkoholu wywołuje mikroudar w naszym mózgu. Robert Rutkowski – didaskalia#45” bardzo ciekawe podejście do sprawy, mnie przekonał bym nie pił już alkoholu, nigdy więcej. Myślę że to własnie alkohol jest głównym powodem bezdomności i probleów w życiu Ludzi. Ale jak niektórzy chcą to chyba nie można im zabraniać.

https://www.instagram.com/deawuide/

Poderwano myśliwce F-16 – real blog eu (real-blog.eu)


Za oknem pogoda nie dopisuje i w najmniejszym stopniu nie przypomina wymarzonej zimy, chociaż ta już zdążyła nas zaskoczyć. Mamy jednak okres zimowy, a temperatury są niskie, nawet zagrażające życiu. Z pomocą dla potrzebujących, którzy nie są w stanie sprawić sobie na zimę odpowiednio ciepłej kurtki, czapki czy szalika przychodzi akcja Wymiana Ciepła. Pomysł na nią, co ciekawe, przybył do Polski z… Budapesztu.” – Pisze Kurier Zawierciański.

1 komentarz do “Zawiercie i Wymiana Ciepła”

Możliwość komentowania została wyłączona.