Marcin Dubiel niewinny

Marcin Dubiel niewinny, a ja sam jestem w szoku … zostałem zmanipulowany i uwierzyłem na rozmowy wyrwane z kontekstu. Na szczęście Marcin mi wybaczył w ostatnim oświadczeniu, rozumie i nawet uznał że sam by tak postąpił. Konpskyy z Wardęgą chyba nie dokładnie zbadali sprawę ?

Myślę że całe rozmowy a nie wyrwane z kontekstu zdanie, nie zmienianie kolejności wypowiedzi, ma ogromny wpływ na obraz całej sprawy. Marcin Dubiel niewinny w drugim oświadczeniu mnie przekonał, Ziomek nie jest źle, o ile na prawdę nie wiedziałeś o Stuu.

Hejt na Marcin Dubiel poszedł stanowczo za daleko, krucze sam myślałem że to prawda i Konopski i Wardęgą z Watahą rozwalili system, a jak na razie to Bubel. Ciekawe kto tą całą rozmowę zaczął, bo Marcin Dubiel nie jest brzydki, i może same go podrywały i jeszcze gorsze rzeczy pisały ?

Stuu pobity w Wielkiej Brytanii – real blog eu (real-blog.eu)

Marcin Dubiel niewinny
Marcin Dubiel niewinny

„Twój synalek to pedofil, jak ci z tym, hahaha, k***wska rodzina. Taka sama K**wa jesteś, jak ten twój pedofil / Komora gazowa. Raus!!! / Nie wstyd ci, że urodziłaś taką k**wę? Je***ego psa, który mówi do 14 letnich dziewczynek, że by je j**ał? Albo, że się z nimi ostro zabawi? Ty ku**a wyhodowałaś takie gó**o i jeszcze dumna zdjęcia z nim publikujesz? Życzę śmierci temu pedofilowi – czytamy na screenach w filmie Dubiela.”

Rodzina Marcina Dubiela w ogniu krytyki. Youtuber pokazał przerażające screeny – ESKA.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *