Stuu pobity w Wielkiej Brytanii

Stuu pobity w Wielkiej Brytanii to nagłówki w intrenecie, telewizja ma za wolne tępo i cenzurę. Bohater Stuu został rozpoznany, podobno ludzie osądzili go sami i dostał wpiernicz.

Hmmm ,,, Myślę że afera Pandora Gate to raczej Stuu a Boxdel jest niewinny, ja pamiętam te czasy … słownictwo do kobiet było czasami masakra ,,,

Mam oświadczenie:

Panowie z FAME !!

Boxdel nie zrobił nic bardzo strasznego, to zajebisty ziomek i będą okrzyki na galach żeby wrócił, on jest częścią tego FAME ! przykro że zostawił go GOLA ! myślę że wróci bo powinien.

Stuu pobity w Wielkiej Brytanii i muszę przyznać, że powinno się go leczyć.

Sylwester Wardęga – real blog eu (real-blog.eu)


„Stuart Burton – znany w internecie pod pseudonimem Stuu – został pobity przez Polaka w Wielkiej Brytanii. Tak twierdzi jego adwokat. YouTuber trafił do szpitala. Atak miał związek z Pandora Gate i filmem innego twórcy internetowego Konopskyy’ego. Informację przekazał portalowi i.pl mecenas Tytus Jabłoński, pełnomocnik prawny Stuu. Sylwester Wardęga przekazał natomiast, że nie doszło do pobicia, ale do zatrzymania i przekazania Stuu w ręce policji. Zastrzegł, że nie ma jednak pełnych informacji. Zaapelował o spokój i niewyręczanie policji i wymiaru sprawiedliwości.”

Stuu pobit w Wielkiej Brytanii? YouTuber miał trafić do szpitala. Atak ma związek z Pandora Gate | Portal i.pl

Jedna odpowiedź do “Stuu pobity w Wielkiej Brytanii”

Możliwość komentowania została wyłączona.