Sylwester Wardęga

Sylwester Wardęga znowu rozwalił system, pamiętam jak by to było wczoraj, film z Pająkiem. Dziś znowu cały świat mówi o Obrońcy Internetu, trzeba przyznać że dobrze Sylwkowi to wychodzi.

Myślę że szczerze chce dobrze i zastanawiam się, czy większość branży inwersorów wiedziała dużo wcześniej ? Przypominam sobie Pana Jacka Murańskiego i jego słowa, coś grubego za chwile wyjdzie, co rozwali system.

Wiem, Pan Jacek różne rzeczy mówił i też na np. Nitro, a chyba na tego zajebistego śmieszka nic nie ma, kurde jak usłyszałem kiedyś telefon „ukradłem panu rower” myślałem że odlecę ze śmiechu.

Wracając do tematu Ważne że takie coś wyszło, szkoda że było ukrywane tak długo … Sylwek Brawo za odwagę i coś co już zostanie na wieczność, trzeba takie zachowania w społeczeństwie eliminować a nie ukrywać. Łatwo jest Bogatemu Idolowi zaimponować młodym dziewczyną, ale wykorzystać Je seksualnie później to obrzydliwe …

BOXDEL otwiera Afterek club w Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

Sylwester Wardęga to mistrz, miło oglądało się Kubiszyna jak powiedział że w takiej sprawie, z Denisem idą ramie w ramie 🙂 Ja też bym nie miał litości i kastrował przynajmniej.

„430 tysięcy osób – niemal tylu widzów zgromadził Sylwester Wardęga podczas swojej transmisji na żywo poświęconej aferze Pandora Gate. Popularny youtuber pobił tym samym dotychczasowy rekord polskiego internetu.”

Pandora Gate. Sylwester Wardęga właśnie pobił rekord polskiego internetu | Technologie na Next Gazeta