Generałowie odchodzą

Generałowie odchodzą bo nie chcą Rządów PiS i byśmy się włączyli do wojny na Ukrainie, może o tym opowie kiedyś Bogusław Wołoszański. Jak dla mnie na debacie nasz premier nic konkretnego nie powiedział, wszyscy inni wypadli lepiej.

Jeszcze na chwile o debacie, doglądnąłem połowę: Donald Tusk rozjechał Mateusza Morawieckiego, wyszło że to obecny premier chciał podnieść wiek emerytalny 🙂 Obecny premier zero konkretów, kiedy inni mówili np. o oddaniu rodzinie zmarłego choć połowy składek z ZUS. Mateusz Morawiecki tylko o Tusku kłamał, 8 lat PiS ma władze absolutną, nawet nad sądami w Polsce! a ciągle o wszystko oskarżają Donalda ^ ^

Przykre że większość ludzi w Kraju tego nie rozumie…

ZUS to oszustwo 2 – real blog eu (real-blog.eu)

Wracając do tematu to oczywiście nie jest prawdą, to co na początku napisałem to moje wymysły które są zmyślone. Ale z drugiej strony czy my kiedyś dowiemy się prawdy, jeżeli za prawdę idzie się do więzienia za zdradę tajemnicy ?

Generałowie odchodzą, jak na razie dla mnie dziwna sytuacja.


10 odjeść mamy potwierdzonych. Wiemy też o kolejnych — mówi „Wyborczej” Jan Grabiec, zaprzeczając oświadczeniu wydanemu przez biuro prasowe Dowództwa Generalnego. Rzecznik PO podkreśla, że argument o tym, że wojskowi przechodzą na emeryturę, jest manipulacją, a jego informacje pochodzą „z pierwszej ręki, od bezpośrednio zainteresowanych”.

Kryzys w polskim wojsku. Rzecznik PO tłumaczy się ze słów Donalda Tuska – Wiadomości (onet.pl)