Solana rośnie

Solana rośnie

Solana rośnie 15% i to ciekawa informacja, zawsze byłem sceptyczny do Bitcoin. I zawsze podawałem najważniejszy powód taki, że nie wiadomo kto ma kontrolę nad Bitcoin. Wielu myśli że jest inaczej, a ja mam przeczucie że jednak ktoś go kontroluje.

Wracając do altcoinów, widzę sens tego pieniądza, ponad papierowym. Ale to troche jeszcze nie pewny biznes, można też stracić pieniądze. Mam w pracy takiego kolege z którym się kłuce często, ja mówię że Bitcoin nie ma sensu. On mówi że to jest super sens, powoli chyba zaczynam się do tego przekonywać.

Ponieważ mam wrażenie, przeczucie że Bitcoin może rosnąć. Ten kolega o którym wspominałem wcześniej, mówi mi że to są cykle, wszystko się powtarza i mązdrzy moga to przewidzieć. W całej histori BTC można zauważyć jakoś powtarzalność, ale czy tak dalej musi być nie wiadomo, ponieważ nie musi tak się stać.

Binance 2 – real blog eu (real-blog.eu)

Ochłodzenie ceny Bitcoina po euforycznych wzrostach sprzyja 'przesiadce’ kapitału do mniejszych kryptowalut. To właśnie korzystając z nich traderzy i spekulanci próbują 'optymalizować’ zyski, 'wykręcone’ na BTC. Na prowadzenie wśród większych altcoinów wyłania się dziś Solana, która wyraźnie pretenduje do bycia największym konkurentem Ethereum, w aktualnym cyklu.

Z ostatniej chwili: Altcoiny odpalają rakietę pt. 'szalony weekend’. Solana rośnie 15%, forkEthereum w styczniu 2024 | BitHub.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide