Sławomir Mentzen 2

Sławomir Mentzen 2 demoluje, jak dla mnie to niczym spuścić bombę atomową na Prawo i Sprawiedliwość. Parę dni temu słyszałem że PiS zastanawia się nad zmianą nazwy, teraz jestem prawie pewien że to zrobią. Ponieważ ta nazwa w Polsce i na świecie, będzie kojarzyć się źle.

Widziałem ostatnie przemówienie o Pegasus, dla mnie to nie duże zaskoczenie, że to będzie Wielki polityk.

Podsłuchiwali najuważniejszych ludzi w państwie, siebie też, i te dane teraz mogą być na czarnym rynku.

Czy to nie szpiegostwo na rzecz innego Państwa ? Takie wnioski wysuwa poseł Mentzen, bo pan Mateusz Morawiecki mówi że to temat zastępczy.

Podoba mi się jak ten Pan rozwala system, na swoim kanale w grillowaniu zdisował większość polityków, i to w taki sposób że nie mają prawa obrony. Np. mówi że nie jest przyzwyczajony, do tego że jak jeden człowiek mówi. To inni go słuchają i jest cisza. W naszym sejmie to jest buczenie, skandowanie, krzyki itp…

Sławomir Mentzen – real blog eu (real-blog.eu) Sławomir Mentzen 2.


Parlamentarzysta podkreślił, że „Pegasus został stworzony po to, żeby tropić sprawców najcięższych przestępstw – morderców, pedofili, terrorystów, zorganizowane grupy przestępcze”. Tymczasem okazuje się, że Polska jest niesamowicie spokojnym i bezpiecznym państwem, gdzie nie ma żadnych groźnych bandziorów, gdzie nie ma żadnej zorganizowanej przestępczości.Co trzeba mieć w głowie, żeby uznać, że jednym z najgroźniejszych bandziorów w Polsce jest Krzysztof Brejza.

Sławomir Mentzen zachwycił w sejmowym debiucie. Tak mocnych słów PiS się nie spodziewał (msn.com)