Fajna muzyka

Fajna muzyka to pojęcie względne, trochę denerwuje mnie jak ktoś mówi że coś jest fajne. Sam kiedyś nie lubiłem np. disco polo, szkoda że byłem tak głupi, ale dobrze że w ogóle się ocknąłem.

Na Planecie Ziemia i w całym wszechświecie, są różne gusta. Jedni kochają Rap inni np. Jazz czy Disco Polo. Jeżeli komuś podoba się „X” muzyka, i się dobrze przy niej bawi, czemu ma nas to oburzać. Kiedyś chyba Góral mi to podsunął w jakimś wywiadzie, zrozumiałem w sekundę się przestawiając, i to jest dla mnie teraz normą.

Ci co myślą że to oni słuchają najfajniejszej muzyki, musze Was zasmucić. Możecie co najwyżej powiedzieć że dla Was, to jest fajne. Dla kogoś z choćby innego kraju, może okazać się coś innego fajnego. Nie ma co robić bezsensownych konfliktów, jedni lubią to inni tamto.

Taco Hemingway – real blog eu (real-blog.eu)

Fajna muzyka

„Jedna z lokalizacji znajdowała się w pobliżu przełęczy Dochula, świętego obszaru, w którym znajduje się 108 kapliczek pamięci, podczas gdy inne zostały zidentyfikowane w Trongsa, górzystym mieście w centrum kraju, Dagana na południu oraz w obszarze zwanym „Education City”, nieudanym projekcie rządowym o wartości 1 mln dol., mającym na celu ożywienie gospodarki.”

Królestwo Bhutanu wydobywa w tajemnicy bitcoiny. (businessinsider.com.pl)