Skok

Skok. Nadchodzi czas na skok w 2013 rok, jak by ktoś pisał i czekał na odpowiedź to nie będzie mnie około tygodnia. Jadę w tajemnicze miejsce gdzie internet nie dochodzi 🙂 Będą za to strzelać szampany, tańczyć pany i panie mające na sobie ładne ubranie. Tymczasem 😉

23.02.2018 – Czytam te swoje wpisy po latach i niezbyt mi się to podoba.

Skasował bym prawie wszystko ale to jednak jakaś pamiątka. Sześć lat minęło nawet już nie pamiętam tego sylwestra. Choć pewnie było spoko, sześć lat kalendarzowych minęło. Całkiem inaczej teraz wyobrażam sobie mój internetowy pamiętnik.

Skok

Wiele podobnych wpisów skasowałem. Wiem że ten też się kwalifikuje bo nic ciekawego nie wnosi ale to sentyment. 2012 to lata w których zaczynałem przygodę z blogiem. Miałem wcześniej stronę ale trudno pozycjonować witrynę kiedy zawiera tylko parę podstron. Pozycjonowanie mnie zaciekawiło i to był przełom mojego hobby webmasterskiego. Długo myślałem nad domeną by zarejestrować coś na całe życie i nie zmieniać nazwy. Po paru przygodach ze stronami na darmowych serwerach i swojej domenie, powstał mój pamiętnik internetowy real blog eu . Z pamiętnika i narzędzia do nauki pozycjonowania i tworzenia stron, powstała moja tuba do rozmowy z całym światem. Naiwnie myślałem że jeżeli udowodnię wszystkim np. że Marihuana jest miliardy bardziej łagodna od np. alkoholu to już przestaną zamykać za palenie do więzienia. Łatwiej ludzi ogłupić niż przekonać do niektórej prawdy.

10 komentarzy do “Skok”

    • Dziękuję Elu 🙂 czary mary, niech ten nowy rok będzie dla Ciebie szczęśliwy, twórczy, miły i wspaniały 😉

  1. I dla Ciebie. 🙂 Zbieram się do ,,kupy”, Dawid. Powoli, ale zawsze optymizm pomaga.

Możliwość komentowania została wyłączona.