2013 rok

2013 rok, to jest mój setny wpis, zabobony na mnie nie działają więc nie boję się 13. Ludzie przesądni mają lipę cały rok pech… ja myślę że zabobony to może i skuteczna afirmacja, tylko szkoda że w złą stronę, pewnie jest to metoda rozsławiona przez złe czarownice lub czarowniw by ludzie sami się wykończyli.

Wiadomo że wiara przenosi góry i jak się szuka nieszczęścia, to się je znajdzie i na odwrót. Szukajmy tego co dobre w nowym 2013 roku 🙂

23.02.2018 – Wracam tu po latach robiąc porządki na stronie. Nawet spoko to kiedyś napisałem :). Afirmacja negatywna która źle działa na ludzi mniej rozumnych.

Rozum i mózg, to trochę loteria a trochę praca. Chyba nie da się wyćwiczyć takiej głowy jak miał Einstein czy Musk, trzeba mieć szczęście i się urodzić z podobnymi predyspozycjami. Tak samo jak sportowcy się rodzą z odpowiednim organizmem np. Endomorfik który ma przewagę nad innymi typami sylwetki. Niestety co niektórzy mądrzejsi starają się innym bardzo przeszkadzać np. przez zabobony, męczą psychicznie słabszych by sami się wywyższyć. 2013 rok

Dużo mądrych ludzi ogłupia innych by ich wykorzystywać w różny sposób. Niestety tak jest na planecie ziemia że nie każdy może mieć dobre życie. Jedni mają dobrze bo inni mają źle. Może kiedyś doczekamy się że szczerość i prawda będzie fundamentem państwa anie nie jak jest teraz dokładnie odwrotnie. Państwo i politycy żerują na tym że okłamują i ogłupiają obywateli niestety.

2 odpowiedzi na “2013 rok”

  1. No to jestem ! 😉
    Wesołych świąt również 🙂 a co do wpisu, to podzielam zdanie dotyczące zabobonów… Większość z nich się sprawdza poprzez autosugestie i już.
    Muszę troszkę nadrobić zaległości i poczytać co ciekwego się tutaj ostatnio pojawilo 😛
    pozdrawiam :))

    1. 🙂 dziękuję, fajnie że są ludzie co myślą podobnie do mnie 🙂 pozdrawiam cieplutko 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.