Silniki elektryczne

Silniki elektryczne

Silniki elektryczne bardzo dobrze sprawdzają się w dronach, pamiętam jak kiedyś bawiłem się takimi małymi wyjętymi z Walkman. To takie urządzenie do słuchania muzyki, „kto ma wiedzieć ten wie”, teraz słucha się inaczej.


Drony Ukraińskie ustrzeliły Rosyjską rafinerie, lub przynajmniej tak informują różne źródła. Czyli już wojna trochę na roboty, jak się skończy ta wojna. To zostanie tak mało ludzi, że w następnej wojnie roboty będą walczyć. Chyba że się mylę i zapanuje np. jeden rząd światowy, w końcu skończą się wojny lokalne i globalne.

Silniki elektryczne to przyszłość, auta elektryczne też są lepsze 😉

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Z autami TESLA jest trochę tak jak z IPhone, nie koniecznie się kupuje że tanie. Jak dla mnie to postać Steve Jobs była impulsem do zakupu IPhone, bardzo mi się podobała biografia i postanowiłem wesprzeć. Później okazało się że te TELEFONY to max innowacji i super rozwiązań, np. który producent przyznał by się że jakiś Rząd podsłuchuje swoich obywateli, Pegasuzem czy jakoś tak.

Zapomnij o Tesli – REAL BLOG EU (real-blog.eu)


Inspirowane interia:

„Ukraińskie portale, powołując się na rosyjskie kanały w mediach społecznościowych, donoszą o kolejnym ataku ukraińskich dronów na największą rosyjską rafinerię „Pierwszy Zakład” w obwodzie kałuskim, na południowy zachód od Moskwy.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *