Sędzia Tomasz Szmydt ubiega się o azyl na Białorusi

Sędzia Tomasz Szmydt ubiega się o azyl na Białorusi, zastanawiam się, dlaczego proces ten trwa tak długo. Media od kilku dni intensywnie o tym informują. Sugerując, że może być długoletnim szpiegiem Białorusi. Zastanawiam się, dlaczego nie ogłoszą od razu udzielenia mu azylu, czy może trwają jakieś negocjacje dotyczące informacji. Które posiada i może przekazać.

Niektórzy myślą, że po roku 1980 wszystko się poprawiło i komunizm zniknął na zawsze. Jednakże, konflikt między mocarstwami wciąż trwa, a my jesteśmy jedynie ziarnkiem piasku dla planety Ziemia. Mam nadzieję, że pewnego dnia Putin i inni przywódcy dojdą do porozumienia, zastanawiając się, po co dalej prowadzić wojnę, skoro i tak jest już za dużo pieniędzy.

Wydatki mogą być wysokie, więc po co dążyć do więcej? Wiem, to tylko żart, nigdy nie ma czegoś takiego jak 'za wiele’. Szczególnie gdy ambicje są wielkie, a fotel największego człowieka jest tak kuszący.

Sędzia Tomasz Szmydt ubiega się o azyl na Białorusi, ciekawe ile tak na prawdę jest tego typu historii o których nie dowiemy się nigdy. Dopiero może po następnych pokoleniach ujawnią. Kto kiedy i dla czego współpracował z obcym wywiadem.

UE szpiegowana przez USA – real blog (real-blog.eu)

„Według niektórych polskich mediów, na stronie Guardiana do niedawna istniał artykuł, stwierdzający fakt istnienia tajnego porozumienia między rządami. Niemiec, Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii i. Włoch, na mocy którego miały one dobrowolnie przekazywać Stanom Zjednoczonym poufne dane o swoich obywatelach.”

Jedna odpowiedź do “Sędzia Tomasz Szmydt ubiega się o azyl na Białorusi”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *