Bitcoin nadal dynamicznie rośnie

Bitcoin nadal dynamicznie rośnie, osiągając już około 64 tysiące. Jak pokazuje grafika, w ciągu dwóch dni odnotowano całkiem niezły zysk, rzędu 7%. Zastanawiające jest, czy trend wzrostowy utrzyma się, aby pobić rekord, na który czekają wszyscy entuzjaści kryptowalut.

Mam przeczucie, że Bitcoin osiągnie wysokie wartości. Chociaż jestem początkującym spekulantem. I moja wiedza jest ograniczona do kilku filmów z Rafałem Zaorskim.

To dla mnie jest jasne, że jest on wybitnie uzdolnioną osobą, choć opinie na jego temat są podzielone.

Nigdy nie rozważałem inwestowania w kryptowaluty, jednak ich techniczna strona zawsze mnie fascynowała. Kiedyś myślałem o wydobywaniu Bitcoina – gdybym się za to zabrał, być może byłbym teraz bogaty. Zapewne wielu teraz myśli, że gdyby w przeszłości zakupili kilka Bitcoinów, mogliby je teraz sprzedać z zyskiem.

Zawsze istnieje szansa, choć mniejsza niż dawniej, ale kryptowaluty nadal rosną.

Bitcoin nadal dynamicznie rośnie
Bitcin dynamiczne rośnie

BTC dalej rośnie, a ja jestem ciekaw gdzie nas to zaprowadzi, ponieważ też gram w tą grę.

Bitcoin od kilku di dynamicznie rosnie – real blog (real-blog.eu)

Bitcoin od dni dynamiczie rośnie, osiągając poziom 59 tysięcy. Rafał Zaorski przewiduje spadek do 39 tysięcy, natomiast ja sądzę, że cena wzrośnie do 100 tysięcy. Oczywiście nie mogę tego zagwarantować, ale mam takie przeczucie. Aby zerwać z jego cyklicznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *