Rosja walczy z Polakami 2

Rosja walczy z Polakami 2, głośno ostatnio o złapanym Rosyjskim żołnierzu który mówi że walczy Polakami. Nie rozumiem wszechobecnego zdziwienia wielu gazet internetowych, Polska bardzo pomaga Ukrainie.

Gdyby nie Polska to było by Ukrainie dużo ciężej, poza tym znamy przecież już różne metody socjotechniczne, które pomagają robić np. propagandę. Oficjalnie to nie jest wojna Polski, ale pośrednio bierzemy w niej udział.

Tak sobie myślę… Rosja walczy z Polakami 2

Gdyby udało się Putinowi szybko przejąć Ukrainę, i udał by się pucz w Niemczech. Polska ze swoimi złymi stosunkami z Unią Europejską i Rosją, mogła by znowu zostać podzielona lub zniszczona …

Ten Rosjanin co mówi że walczy z Polską, może doprowadzić do takiej wojny jeżeli Ukraina przegra. Zresztą Polska ponosi duże koszty wojny, myślę że w razie czego Niemcy się dogadają z Rosją a my możemy mieć lipę.


Ostatnio rozmawiałem z kolega i mówił że USA wpadnie gdy wybuchnie wojna, i nas w miarę sprawnie uratuje. Też tak kiedyś myślałem, ale Panowie Bartosiak i Zychowicz mnie dużo oświecili. Wiem że walka toczy się na Pacyfiku o np. Tajwan, który jest wstanie ze swoich procesorów zrobić sztuczną inteligencje.

Sztuczna inteligencja i do niej dostęp przez np. Internet, zrewolucjonizuje np. robienie stron Internetowych, będzie można powiedzieć jaką się chce i ona się zrobi sama, lepsza niż u Webmastera. Sztuczna inteligencja podobno w kwestiach np. grania na giełdzie jest bez błędna.

Z oczywistych powodów taka mądra świadomość, przegoniła wartością Złoto, Dolara itp. i to o taką stawkę jest walka. Rosja trochę absorbuje NATO by Chiny mogły na Atlantyku się rozepchnąć.

W Polsce powołania poborowych i nie tylko na szkolenia, jest bardzo blisko wojny, ale mam nadzieje że Pokój na Ziemi jest możliwy, i że na taki się zgodzą wszystkie Kraje.

Rosja walczy z Polakami 2

Rosja walczy z Polakami 2
Rosja walczy z Polakami 2

Jeden z okupantów trafił do niewoli. Przyznał, że pochodzi z Biełoriecka (Republika Baszkirii, Rosja), ale jego wyjaśnienia, po co przyjechał na Ukrainę, wprawiły obrońców tego kraju w osłupienie. Rosjanin twierdził, że udał się na wojnę, aby chronić Ukraińców przed Polakami. „Ciekawe czy kłamie, czy jego okłamano” – zastanawiają się internauci.

Rosjanin o tym, co robi na Ukrainie: Walczę z Polakami – tvp.info