Tesla Semi 2

Tesla Semi 2 to najlepsza ciężarówka na świecie, trudno żeby nie była skoro nad nią pracował między innymi Elon Musk. Jak by ktoś nie znał najmądrzejszego człowieka na Ziemi to właśnie. On, ktoś kto robi auta dzięki Włoskim maszynom od IDRA GROUP. W całości odlewa np. karoserie, zamiast robić jak inne firmy z ponad 100 części.

Tesle swoja super opinią, ten kierowca myśli że prowadzi auto na co dzień to najlepiej zna się na temacie. Temacie przyszłości aut i świata, chce pouczać gościa co potrafi polecieć na Marsa. A prowadzić auto to już Autopilot TESLA potrafi lepiej niż ludzie. Tesla Semi 2

Na początek jeden z argumentów Polaka co mówi że Tesla Semi to słabe auto i nie przemyślane:


„Kolejnym problemem jest wyprzedzanie – znacznie trudniej jest sprawdzić, czy nic nie jedzie z naprzeciwka, jeśli siedzimy pośrodku pojazdu. Może to być wręcz niebezpieczne. Wyobraźcie sobie też płacenie za bramki na autostradzie, kiedy nie jesteście w stanie wychylić się do okienka z miejsca kierowcy. Trzeba zabezpieczyć pojazd, odpiąć pas bezpieczeństwa i kucając wychylić się dopiero przez okno.”

Tesla Semi zmiażdżona przez polskiego kierowcę. Wszystko w niej jest nie tak? – Motoryzacja w INTERIA.PL


Ten kierowca chyba sobie sam zmiażdżył głowę, a nie zmiażdżył Elona Muska swoją opinią. Może kiedyś dotrze to do tego Polaka, więc spróbuje mu wytłumaczyć parę rzeczy o których nie pomyślał.

Tesla Semi 2

Płacenie na autostradzie z okienka kierowcy to jakiś absurd który jest w np. zacofanym kraju Polsce, w przyszłości a do tego zmierza Tesla nie ma być mowy o żadnych bramkach a jeżeli już to automatycznych. Ludzie siedzący na bramkach są nie potrzebni, jak kiedyś będą Kierowcy samochodów.

Wizja Tesli w skrócie zmierza do tego by auta same jeździły, i nie ma znaczenia to dla kierowcy który siedzi na środku, jeżeli będzie jakiś kierowca w przyszłości to będzie tylko nadzorował, a na pewno nie parkował tyłem bo komputer to zrobi lepiej bez trudu.

Wizja Tesla to też zjednoczona Ziemia bez wojen i wyzysku, za np. Paliwa Energetyczne. Wiele wojen i zła jest dla tego że gdzieś jest ropa a gdzie indziej jej nie ma, jest możliwość śmigania autami które są mniej awaryjne a zasilanie pobierają prosto ze Słońca.

Ludzie nie powinni płacić za prąd tylko czerpać go ze źródeł odnawialnych, Tesla to czyste powietrze które jest niezbędne dla naszego prawidłowego funkcjonowania. Tesla to dobra przyszłość bez wojen i trucia Ludzi powietrzem, bez jakiś marż za benzynę bo mamy ją za darmo z własnych źródeł na bloku czy domu.

Tesla Semi 2 to mistrzostwo naszego świata, ale dla niektórych bardzo nieprzemyślany samochód.