Prawo sprzed 2000 lat… pne;)

Prawo sprzed 2000 lat. Ciągłe bratobójcze bitwy i wojny między naszymi politykami, sprawiają że niewiele się myśli o przyszłości a ciągle ta przeszłość, wojny i smutne historie.

Spoko rozumiem trzeba pamiętać ale nie wracać znowu do wojen, ejjj co to się dzieje obecnie ?

Dobra a teraz co nas omija bo ciągłe kłótnie między politykami, 4 lata stery w przód 4 w tył i tak w kółko, taki system co nam daje ?

Omijają nas auta które same jeżdżą, TESLA, nasze prawo chyba nie pozwala na samo jeżdżące auta ? nie znalazłem nigdzie takiej informacji?

Czy auta to dalej stworzenie szatana w Polsce ?  Wszelaki postęp nauki to dzieło szatana. Bo nauka prowadzi do mądrości a mądrość potrafi łatwo zrozumieć wszystkie manipulacje np. bogów ale to inna historia z działu bajki dla dzieci. Bajki dla dorosłych to TESLA i blisko zainstalowana, szybka, darmowa, ładowarka.

Fajnie było by gdyby pozwolić takim autom (autopilot) jeździć w Polsce. Prowadzenie takiego auta tesli zmniejsza wypadki o 44%. Milion razy ta technologia jest mądrzejsza od 70 latka prowadzącego auto, w mieście które ilością aut przypomina mrowisko.

A jeżeli już takie auta będą mogły jeździć w. Polsce to auto pilot może pozwalać jeździć pijanym, np. do 1 promil przynajmniej ?> czemu nie >? to lepsze niż pijanego po chodniku puścić.

Rządzący polską politycy zróbmy parę kroków do przodu, a z Niemcami idźmy na imprezę zamiast się kłócić o historie. To spoko ludzie gdzie kultura jest na wyższym poziomie. Między innymi wynika to z tego że nie muszą się specjalnie przejmować pieniędzmi, u nas niektórzy włosy z głowy muszą rwać. Niby niewiele ale już daje spokój ducha, i zaczyna się myśleć o kulturze zamiast gonić za wszelką cenę króliczka pieniądza, po to by przetrwać

Może zahaczę jeszcze Pałac Kultury. Wydawanie kasy na zburzenie i stawianie większych „waszych” pomników w warszawie !! jest do dupy. Weźcie pod uwagę że Was też ktoś może w przyszłości uznać jako komunę i zburzyć wasze pomniki.

Zamiast wydawać pieniądze na burzenie itp/ rozdajcie to biednym. Takie prawo.

Pałac Kultury to też historia polski. Niech będzie i przypomina co może się stać z Polską gdy się Rosja na nas zdenerwuje i dopiero zrobi zamach. Żadne bohaterskie czyny nie ochronią nas przed ilością i jakością technologi Rosyjskiej. (możemy zbiorowo samobójstwo „honorowo” popełnić idąc na przeciw Rosji… za Polskę „.

Tylko NATO jeszcze trochę nas ratuje, ale trzeba też zrozumieć że jak. Anglicy czy Amerykanie będą mieli do wyboru, nas przynajmniej na początku. Zostawić samych sobie po to by oni zyskali czas na przygotowanie lub się dogadanie. To, to zrobią normalne że wybiorą swój naród, sami ich teraz tego uczycie, tylko polska tylko my Polacy. Nie wszyscy ludzie na ziemi i orbicie, i oni też myślą po waszemu że tyko Ameryka a nie jakaś wioska. Jak będzie trzeba to się ją spali da połowę ziemi, Niemcom i połowę zachodniej Rosji i będzie w końcu spokój.

Wydaje się że nasi politycy nie mają pomysłu na przyszłość. Tylko zajmują się konsumowanie m teraźniejszości, i przeszłości, ejjj politycy : chcecie by Polska była lepsza ? jeden z dobrych ruchów to energia elektryczna i raczej nie z węgla. Tylko czysta i odnawialna i dzięki temu tania pozwoli ciągnąć miliony, które będą chciały taniej dobrej czystej energii w otoczeniu nie SMOGU ! chyba potrzeba nam milionów ludzi więcej, niż milionów mniej które mogą jeszcze emigrować ?

Prawo w Polsce jest kijowe.

Dajny spokój w mocarstwem Polski w którymś tam wieku, to był inny świat gdzie ogień dawał bóg a nie atom, ppolitycy myślcie do przodu i w przyszłości niech będzie dobrze 😉

słowa prawdziwe __

Prawo.
.

Mądrość i technologia jest miliardy razy cenniejsza niż wszystkie Euro wyżebrane od UE 😉 (przestańcie robić z siebie i innych idiotów, zacznijcie mówić prawdę, ciiiiiichhhooooo nie ma Żadnego boga. (ani Allaha anie innych, ale jak będą chcieli mnie zabić fanatycy religijny to w tedy im powiem że jest i to prawda… albo religia albo mądrość, to całkowicie dwa inne bieguny, jak np. prawda i kłamstwo, religia pożera pieniądze ludzi a technologia im je daje itp.Prawo.

1 komentarz do “Prawo sprzed 2000 lat… pne;)”

Możliwość komentowania została wyłączona.