Beata Szydło atakuje Rząd

Beata Szydło

Beata Szydło atakuje Rząd, w jej opinii szykowane jest wejście do strefy Euro. Ja tego nie rozumiem, Pani Beato wchodząc do Unii Europejskiej, zobowiązaliśmy się przyjąć Euro Walutę?

Czyli podpisaliśmy dokumenty i przeprowadziliśmy referendum o wejście do UE, zmienia się Rząd na Prawo i Sprawiedliwość, i mówi że. Unia Europejska jest zła. Wyżej wymieniona Pani mówi że Euro jest złe a lepsza jest złotówka, mi się wydaje że Euro lepiej stoi ale mogę się mylić.

Myślę że lepiej łaczyć się z krajami i zrobić jedno wielkie państwo, niż ma być w koło siebie wiele różnych. Plenion które ciągle walczą ze soba na wojnach. Pani polityk to ma gdzieś bo ona na wojnie, nie będzie ginąć… mam jedno pytanie do Pani Szydło: Czemu nie wyszliście z UE skoro takie jest złe ? Wiem że założyliście „grupę wyszehradzką” i tam szukaliście przyjaciół, a nie na Zachodzie. Ciągle wam źle w Unii Europejskiej, a siedzieliście w niej przez 8 lat, czemu ? Beata Szydło atakuje Rząd.

Rosja kontra NATO – real blog eu (real-blog.eu)

https://www.instagram.com/deawuide/


„Jednak według europoseł PiS Beaty Szydło, „wraz z nowym rokiem ruszyła intensywna kampania na rzecz wprowadzenia w Polsce euro”. „Wyroili się 'eksperci’ przekonujący, jakie to byłoby dla Polski i Polaków wspaniałe. Pojawiają się nawet głosy, że 'Polska traci’ na braku euro. Polska nie traci na braku euro. Polska zyskuje dzięki posiadaniu swojej waluty, a także dzięki posiadaniu kontroli nad swoją polityką finansową. Jednakże prowadzona obecnie akcja jasno wskazuje, że zostanie podjęta próba wprowadzenia w Polsce waluty euro. Jest to też zresztą element planu centralizacji Unii Europejskiej” – alarmuje była premier.” pisze DoRzeczy.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide