Rosja chce zmienić granice

Rosja chce zmienić granice na morzu Bałtyckim, a ja myślę że to tylko testowanie cierpliwości. Tak żeby wiedzieli na ile mogą się posunąć, coś podobnego jak czasami rosyjskie samoloty przekroczą granice.

Nie jestem ekspertem jak np. Panie i Panowie z Historii Realnej, może równie dobrze to oznaczać coś złego. Np. może martwić rozkręcająca się wojna, Rosji z Ukrainą, mam nadzieje że nie dojdzie od jakiś ataków bronią nuklearną.

Rosja testuje NATO i Unię Europejską, ale może to też oznaczać przyzwyczajanie nas do wojny. Mam taką swoją teorie spiskową, że jeżeli nie będzie wojny to ZUS kiedyś zbankrutuje. Nie ma szans by ten niż demograficzny zapracował na wyż który będzie na emeryturze, system jest źle skonstruowany. Jedynie wojny mogą to zresetować i rządzący światem na to przystali, ale jak jest na prawdę, może dowiemy się kiedyś.

Rosja chce zmienić granice.

Broń nuklearna w Polsce – real blog (real-blog.eu)

Pamiętam, że Ukraina kiedyś posiadała taką broń, ale w zamian za gwarancje bezpieczeństwa zgodziła się na rozbrojenie. Gwarancje te obiecały Stany Zjednoczone, a teraz mówi się, że Donald Trump może opuścić. NATO, lub przynajmniej zaprzestać wsparcia dla Ukrainy, która bez pomocy może przetrwać tylko kilka miesięcy.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane wp.pl:

„Portal Moscow Times w środę poinformował, że władze Rosji chcą jednostronnie zmienić granice morskie kraju z Litwą i Finlandią na Morzu Bałtyckim. Autorzy projektu, przedstawionego we wtorek przez rosyjski resort obrony, argumentują, że dotychczasowy przebieg granicy, obowiązujący od 1985 roku, „nie w pełni odpowiada aktualnym uwarunkowaniom geograficznym” – przekazało Radio Swoboda, powołując się na uchwałę rządu Rosji.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *