Drogeria dm w Zawierciu

Drogeria dm w Zawierciu, jeszcze nie byłem ale na pewno zaraz będę, dziś zaczyna się tam fajna promocja – 15 procent na wszystko. Myślę że Rossmann może czuć się zagrożony, ale oczywiście mogę się mylić. To jest biznes, a szczegóły znają tylko największe głowy w tych firmach.

Dla nas konsumentów to na pewno dobre. Dla pierwszych klientów prezenty i fajne oferty, mam dziś wolne i spacerek będzie miły do tego sklepu. A w środku też na pewno będzie miło, bo zamierzam zrobić sobie parę prezentów.

Aura Park w Zawierciu – real blog (real-blog.eu)

Jarek po chwili stwierdził, że to pewnie jakiś sklep ogrodniczy, a ja uwierzyłem, że może tak być. Teraz, kiedy to piszę, uśmiecham się, bo to wcale nie jest sklep, a nazwa całego kompleksu. Muszę przyznać, że to profesjonalna praca, wykonana szybko i sprawnie, wygląda naprawdę dobrze. Dziś wielkie otwarcie, a Media Expert oferuje promocje na  telewizory, więc zaraz wybieram się na zakupy, aby sprawić prezent żonie.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane silesion.pl:

„Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 1 czerwcalub do wyczerpania zapasów. Na odwiedzających drogerię dm czekać będą mini prezenty, popcorn, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, baloniarz, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem – Saubär. Klienci będą także mogli skorzystać z porad konsultantki z firmy Pierre Rene.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *