Natan Marcoń kontra Zasady

Natan Marcoń kontra Zasady to mieszanka wybuchowa, która przynosi mu zwycięstwa, ponieważ ludzie o silnych charakterach chcą go pokonać. Jednak kluczem jest nie demonstrowanie fizycznej przewagi. Ważne jest, aby nie ulegać prowokacjom i nie tracić zimnej krwi.

Denis Załęcki, Natan Marcoń i Gracjan, który najwyraźniej zrobił furorę w FAME. Muszę przyznać, że było to interesujące do oglądania, ale wolałbym, aby Denis z Gracjanem nie dali się sprowokować. Wiem, że rzucanie krzesłem nie jest eleganckie, ale rozbawiło mnie to, jak Denis przymierzał się do rzutu w zwolnionym tempie. Na szczęście nic się nie stało, ale gdyby Denis trafił Natana w oko, mogłoby to skończyć się dla niego tak, jak dla Tyburskiego.

Natan Marcoń kontra Zasady.

Natan burzy system swoimi wypowiedziami, a osoby, które obraża, nie potrafią odpowiedzieć argumentami. Wydaje się, że mają przekonanie, iż ten, kto jest silniejszy, automatycznie ma rację, ale dla mnie to zawsze było bez znaczenia. Liczy się to, kto mówi prawdę, ponieważ nawet zawodowy bokser może pokonać wielu. Lecz to nie oznacza, że musi myśleć mądrze.

BOXDEL i Natan Marcoń – real blog (real-blog.eu)

Pięknie punktowana jest hipokryzja Natana, fajnie że powstał film Koniec. Długo BOXDEL dawał się obrażać i poniżać, zrobił parę głupich akcji za młodego, ale jak sobie siebie przypomnę, to też się zdarzyło … Zresztą kto jest bez winy, każdy czasami coś odwali bo jesteśmy ludźmi, chyba tylko Jezus był bez grzechu.

https://www.instagram.com/deawuide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *