Rolnicy i ich obrońcy u Stanowskiego

Rolnicy i ich obrońcy u Stanowskiego

Rolnicy i ich obrońcy u Stanowskiego, oglądałem wczorajszy live na kanale Zero. Muszę przyznać że ostro leci kanał, zajebista debata i ciekawe pytania. Tak samo jak z Caroline Derpienski nie było łatwo, a trudne pytania Krzysztofa Stanowskiego były asami.

Krzysztof pytał parę razy jakie jest wyjście z sytuacji, Ludzie którzy przyszli bardzo mądrze mówili. Tylko że brali pod uwagę bardzo optymistyczny scenariusz, że to co chcą Rolnicy to dostaną i będzie dopiero spokój. Myślę że to te miliony, co chcą rolnicy są niemożliwe do osiągnięcia, Panowie i Panie musicie iść na jakieś kompromisy.

Rolnik nie jest niezbędny zwykłemu obywatelowi, Piekarz może kupić sobie zboże z np. Niemiec. Większość rolników jak wychodzi ze statystyk, głosowała za Prawo i Sprawiedliwością. Czemu teraz się dziwicie że będzie gorzej, każda partia polityczna ma swoich faworytów których wspiera. Tak samo jak z Kościołem Katolickim w Polsce, większość z nich wspierała PiS a oni dawali im pieniądze. Teraz to się skończy i wszystkie religie będą równe, nie będzie tak że jedni dostają a inni nie.

Rolnicy strajkują nie dobrze – real blog eu (real-blog.eu)

Dziwna robi się sytuacja, słyszałem że Rolnicy mogli sprzedać po normalnej cenie, swoje zboże wcześniej. Ale nie chcieli sprzedać i czekali, wywołali kryzys na rynku, ceny podskoczyły. Niektórzy kupili nie od polskich rolników i teraz nie potrzebują, jest pełno niepotrzebnego jedzenia. A na świecie jest dużo ludzi głodnych, czemu ich nie nakarmić ? Patrząc na te ciągniki to rolnikom raczej nie brakuje, mogliby rok odpuścić i dać to głodnym. A następny rok dogadać się konkretnie z nowym Rządem, choć problem jest głębszy i na pewno nie będzie łatwo.

Rolnicy i ich obrońcy u Stanowskiego

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Rolnicy i ich obrońcy u Stanowskiego”

Możliwość komentowania została wyłączona.