Rakieta nad Polską

Rakieta nad Polską zrobiła rundkę i odleciała, wielu ludzi zastanawia się czy nie można było jej zestrzelić ? Przecież to mogła być rakieta atomowa, i zanim byśmy zareagowali to było by za późno.

Brawo dla Rządu Donald Tusk, jak Rządziło Prawo i Sprawiedliwość, to dowiedzieliśmy się przypadkiem po 6 miesiącach. Wiec jakiś postęp jest, ale niektórzy uważają że to za mało.

Przestrzeń powietrzna Polski została naruszona, ponieważ nie powinno się wstrzymać od razu wojny. Ale myślę że nie po to płacimy wojsku naszemu pieniądze, by stali i się na to patrzyli. Ukraina sama sobie nie pomoże niestety, lepiej teraz zaatakować jak Rosja jest słabsza niż jak się kiedyś odbuduje.

Wojna Polska – Rosja jest nieunikniona, wojsko już powinno stać na granicy i się szykować. Powinniśmy iść na wojnę i zakończyć to piekło, które spotyka Ukraińców, to fajni ludzie. Pokój .

TVP będzie zlikwidowane – real blog eu (real-blog.eu)


„Od strony Ukrainy w piątek rano w polską przestrzeń powietrzną wleciał niezidentyfikowany obiekt – podało Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych. Rzecznik tej formacji ppłk Jacek Goryszewski poinformował „Rzeczpospolitą”, że służby prowadzą poszukiwania obiektu na południowy wschód od Zamościa, a w akcji uczestniczą m.in. żołnierze WOT, grupy poszukiwawczo-ratownicze oraz załoga śmigłowca.”

Szef Sztabu Generalnego: Wszystko wskazuje, że rakieta rosyjska wtargnęła w polską przestrzeń powietrzną – rp.pl

2 odpowiedzi na “Rakieta nad Polską”

Możliwość komentowania została wyłączona.