TVP będzie zlikwidowane

TVP będzie zlikwidowane

TVP będzie zlikwidowane mówi Premier Donald Tusk, ponieważ prezydent dał Weto. Ja w miarę interesuje się polityką od paru dekad, od ośmiu lat nie pamiętam by w wiadomościach powiedziano coś złego na Prawo i Sprawiedliwość.

I odwrotnie myśląc, nie pamiętam by coś dobrego powiedziano o Donaldzie Tusku. Taki trochę jednostronny przekaz, lub tylko moje subiektywne wrażenie. Podobno niektóre osoby w TVP zarabiały, grubo ponad setki tyś. złoty na miesiąc. Wyobrażanie sobie zarabiać ponad sto tysięcy na miesiąc, do tego jeszcze w państwówce ? Bo prywaciarze to mają robotę 24 na dobę, a na państwowych posadach L4 itp. dużo urlopu i relaksu.

Popieram Premiera Donald Tusk, powinno się dać te pieniądze szpitalom bo najcenniejsze jest zdrowie. A nie na propagandę, jeszcze żeby to było jakieś wiarygodne źródło informacji, niech zarabia 700 tyś. Na miesiąc, a tak za propagandę tyle płacimy ponieważ to niemoralne.

TVP będzie zlikwidowane.


Bezpłatne autobusy w Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

A może szykowane są jakieś nowe podatki by sfinansować tą dobroduszność. Ciekawe czemu wszystkie miasta w Polsce nie mają darmowej komunikacji. Niektórzy uważają że to pomysł, pod wybory.


Ujawnił zarobki szefostwa TVP. Astronomiczne kwoty – WP Wiadomości

„Kwoty idą w dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie – dla niektórych. Są i osoby z wynagrodzeniem grubo powyżej 100 tys. zł. Tym samym pracownicy mediów publicznych inkasowali co miesiąc więcej niż np. prezydent Andrzej Duda czy premier Donald Tusk.”

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “TVP będzie zlikwidowane”

Możliwość komentowania została wyłączona.