TVP będzie zlikwidowane

TVP będzie zlikwidowane mówi Premier Donald Tusk, ponieważ prezydent dał Weto. Ja w miarę interesuje się polityką od paru dekad, od ośmiu lat nie pamiętam by w wiadomościach powiedziano coś złego na Prawo i Sprawiedliwość.

I odwrotnie myśląc, nie pamiętam by coś dobrego powiedziano o Donaldzie Tusku. Taki trochę jednostronny przekaz, lub tylko moje subiektywne wrażenie. Podobno niektóre osoby w TVP zarabiały, grubo ponad setki tyś. złoty na miesiąc. Wyobrażanie sobie zarabiać ponad sto tysięcy na miesiąc, do tego jeszcze w państwówce ? Bo prywaciarze to mają robotę 24 na dobę, a na państwowych posadach L4 itp. dużo urlopu i relaksu.

Popieram Premiera Donald Tusk, powinno się dać te pieniądze szpitalom bo najcenniejsze jest zdrowie. A nie na propagandę, jeszcze żeby to było jakieś wiarygodne źródło informacji, niech zarabia 700 tyś. Na miesiąc, a tak za propagandę tyle płacimy ponieważ to niemoralne.

TVP będzie zlikwidowane.


Bezpłatne autobusy w Zawiercie – real blog eu (real-blog.eu)

A może szykowane są jakieś nowe podatki by sfinansować tą dobroduszność. Ciekawe czemu wszystkie miasta w Polsce nie mają darmowej komunikacji. Niektórzy uważają że to pomysł, pod wybory.


Ujawnił zarobki szefostwa TVP. Astronomiczne kwoty – WP Wiadomości

„Kwoty idą w dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie – dla niektórych. Są i osoby z wynagrodzeniem grubo powyżej 100 tys. zł. Tym samym pracownicy mediów publicznych inkasowali co miesiąc więcej niż np. prezydent Andrzej Duda czy premier Donald Tusk.”

Jedna odpowiedź do “TVP będzie zlikwidowane”

Możliwość komentowania została wyłączona.