Poderwano myśliwce F-16

Poderwano myśliwce F-16, myślę że powoli się zaczyna. Wiem że to jeszcze nic, ale znów omyłkowo jakaś rakieta zawsze może spaść. Co zrobimy jak taka rakieta walnie np. w Sejm ? Teoretycznie jest to możliwe, Rosja ma szybkie rakiety.

Skoro tak wolno reagujemy, nawet niech to będzie naprawdę przypadek. Wyjdzie jakaś komisja i powie to było specjalnie, nieciekawie zapowiadają się przyszłe czasy. Dla BTC podobno rekord ma paść, ale wojna Rosji i Ukrainy, czyli prawie światowa wojna nie ustaje. Nawet się rozkręca, u nas w Kraju pełno pikników odpicowanych, namawiających by zabijać innych na wojnie.

Przecież teoretycznie gdyby nikt nie poszedł do wojska, nie było by wojen. Tylko jak cały świat do tego przekonać, może mamy to w natuże i musimy walczyć …. Rozwaliło mnie to że np. Elon Musk uważa, że w 44% możemy być sumulacją tylko.


Brawo dla Rządu Donald Tusk, jak Rządziło Prawo i Sprawiedliwość, to dowiedzieliśmy się przypadkiem po 6 miesiącach. Wiec jakiś postęp jest, ale niektórzy uważają że to za mało.

Rakieta nad Polską – real blog eu (real-blog.eu)


Komunikat wojska. Poderwano myśliwce d-16

„Obserwowana jest intensywna aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, która związana jest z wykonywaniem uderzeń na terytorium Ukrainy” – poinformowało Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych. Poderwano myśliwce F-16 oraz sojuszniczy tankowiec powietrzny.

Komunikat wojska. Poderwano myśliwce F-16 – WP Wiadomości

1 komentarz do “Poderwano myśliwce F-16”

Możliwość komentowania została wyłączona.