Rafał Zaorski przewiduje spadek wartości BTC

Rafał Zaorski przewiduje spadek wartości BTC, podczas gdy inni są przekonani, że jego cena wzrośnie. Oczywiście, jest to tylko moja wyobraźnia, ponieważ inni również mogą wierzyć w wzrost. Nawet ci, którzy mają odmienne zdanie, mogą mieć rację, ponieważ ja również w to wierzę, ale nie jest to gwarancją, że tak się stanie.

Pamiętam, jak mówiłem przyjacielowi, że Rafał Zaorski stwierdził coś w rodzaju: „Postawię cały mój majątek na to, że Bitcoin spadnie”. Rozważałem ten short, gdy cena wynosiła około 70 tys. za jednego BTC, a teraz istnieje duża szansa, że spadnie poniżej 60 tys. Czasami zastanawiamy się nad tym w pracy, mówi Daniel: Spekulanci nie zawsze mają rację, no i mu wierze. Ale tym razem mam swoje przeczucie, że spadnie, tak jak mówi Rafał Zaorski.

Rafał Zaorski przewiduje spadek wartości BTC.

Bitcoin 2 – real blog (real-blog.eu)

Nie chce mi się wierzyć bo pamiętam podobne przypadki z przeszłości, np. Tesla chciał dać ludziom prąd za darmo, i co wybrali ? Wybrali Ropę którą trzeba kupować i ma na tym marżę np. Orlen. Gdyby prąd był za darmo i auta elektryczne, to z czego nasz. Rząd miał by kasę na wydatki budżetowe ?


Inspirowane comparic.pl/rafal-zaorski:

„Rafał Zaorski, spekulant i influencer finansowy, którego w mediach społecznościowych obserwuje ponad 225 tysięcy osób, jest przekonany, że. Bitcoin (BTC) wkrótce spadnie poniżej poziomu 60 000 dolarów. W najnowszym wpisie na platformie X (dawnym Twitterze) spytał się sympatyków kryptowaluty czy są na to przygotowani. Chwilę później, kryptowaluta jednak mocno odbiła.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *