Bitcoin od kilku dni dynamicznie rośnie

Bitcoin od kilku dni dynamicznie rośnie, osiągając poziom 59 tysięcy. Rafał Zaorski przewiduje spadek do 39 tysięcy, natomiast ja sądzę, że cena wzrośnie do 100 tysięcy. Oczywiście nie mogę tego zagwarantować, ale mam takie przeczucie. Bitcoin jest znany z nieprzewidywalności, więc może nadszedł czas, aby zerwać z jego cyklicznością.

Preferuję skromne początki, uważam, że nie kwota jest ważna, ale osiągnięte procenty. Można je później przeliczyć na pieniądze, podczas gdy niektórzy bez sensu inwestują duże sumy na starcie. Inwestycje w kryptowaluty są skomplikowane i lepiej najpierw się ich nauczyć.

Bitcoin od kilku dni dynamicznie rośnie

Uważam, że rajd właśnie się rozpoczął, więc najlepiej wsiąść do pociągu już teraz. Wydaje mi się, że takiej okazji już nie będzie.

Solana rośnie – real blog (real-blog.eu)

Ponieważ mam wrażenie, przeczucie że Bitcoin może rosnąć. Ten kolega o którym wspominałem wcześniej, mówi mi że to są cykle, wszystko się powtarza i mązdrzy moga to przewidzieć. W całej histori BTC można zauważyć jakoś powtarzalność, ale czy tak dalej musi być nie wiadomo, ponieważ nie musi tak się stać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *