Putin użyje broni nuklearnej

Putin użyje broni nuklearnej

Putin użyje broni nuklearnej, jeżeli poczuje się zagrożony, tak mówią eksperci. Pierwszym celem Rosji nie jest Polska którą tak często wymieniał, w wywiadzie słynnemu dziennikarzowi.

Oficjalnie pierwszym celem jest Wilka Brytania, uderzenie bronią nuklearną blisko swoich granic, może przy złym wietrze też zaszkodzić agresorowi. Co nie znaczy że nie można powoli zniszczyć kraj inaczej, tak samo jak teraz dzieje się z Ukrainą. Jeżeli chce się zburzyć dom bez kurzu, rozbiera się go ręcznie. Kiedyś miałem prace przy czymś takim, ale to może kiedyś opowiem inną historie.

Użycie broni nuklearnej teraz, wydaje mi się mniej prawdopodobne niż kiedyś. Chyba na początku wojny Rosji z Ukrainą, Putin często groził że to zrobi. Jak dla mnie wtedy kiedy groził co dzień, mógł to zrobić bardziej niż o tym nie mówi w cale. Choć oczywiście ekspertem nie jestem żadnym, czasami trochę posłucham Historii Realnej itp.

Prezydent USA mówi że Polska jest Autorytarna – real blog eu (real-blog.eu)

„Wydaje mi się że to prawda i że Prezydent USA wie lepiej wszystko co dzieje się w każdym Państwie. Dla tego tak uważam bo to super mocarstwo jest najpotężniejsze. Mają najlepszych Hakerów i Technologie, mogą prawie wszystko.

Przykro że tak powiedział ale niestety to prawda. Może nie wyrzucą nas z NATO miejmy nadzieję, bo jak dalej tak pójdzie też dostaniemy od USA sankcje.”

Putin użyje broni nuklearnej.


o2.pl pisze:

Zapytany o to, który z krajów jest najbardziej narażony na atak nuklearny ze strony Rosji, prof. Qvortrup wcale nie wskazuje krajów bałtyckich, czy Polski. Jego zdaniem jednym z pierwszych krajów, który musiałby się obawiać ataku bronią atomową, jest właśnie Wielka Brytania.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Putin użyje broni nuklearnej”

Możliwość komentowania została wyłączona.