Putin 4

Putin 4

Putin 4 to niesamowity gość, dobrze żyje z Prezydentem Francji która nas wczoraj ograła. Francuzi maja elektrownie Atomowe i tani prąd, fajne dobre rozwiązanie i mądrzy ludzie którzy potrafią to zrobić. Prezydent Francji chce dać gwarancje Putinowi, Ukraina jest oburzona.

Rozumiem że Putin zrobił dużo Złego… ale jeżeli może zakończyć to teraz i wycofać się w Ukrainy, to myślę tak samo jak Mądry Prezydent Francji. Powinno się to zakończyć a Putina i tak będziemy pamiętać na wieki.

Można się mścić i skazać go na 100 lat więzienia, lub śmierć na krześle elektrycznym. Ale jeżeli to zabije i zniszczy następne miliony Ukraińców i Rosjan zanim go złapiemy, warto zakończyć to dziś ..

Putin 4

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide