Typuje

Typuje, zakłady bukmacherskie, dwa słowa odstraszające większość rozsądnych ludzi od bliższego zapoznania się z tematem hazardu. Gram wwirtualne zakłady bukmacherskie od paru lat, uważam  że grając progresją (po przegranej podwajamy stawkę aż do wygranej) da się ograć ukmachera, udowodnię Wam że mi się udało, przez ostatni rok w każdy miesiąc mój bilans wszystkich zakładów jest dodatni.

Typuje

Dodaję zdjęcie ze strony Typuje.pl na której można obstawiać za wirtualne pieniądze, wszystkie spotkania, kursy meczów i terminy są prawdziwe. Ciężko przekonać kogoś kto się nigdy nie zakładał i nie wie jak to funkcjonuje, łatwiej kogoś kto się trochę orientuje. Ogólny wynik jest na minus ale na początku trochę eksperymentowałem, moje wyniki stawiają mnie w czołówce aktywnych typerów.

Nie zachęcam do grania za prawdziwe pieniądze, jeżeli chcecie się spróbować to zapraszam do rejestracji na stronie Typuje.pl, wszystko wygląda tam tak jak naprawdę tylko stawki są wirtualne 😉 Typuje

Od razu chcę powiedzieć wszystkim amatorom grającym w jednorękiego bandytę, ruletkę itp. że to coś innego i nie da się ograć tej maszyny która jest nastawiona na zysk i musi zarobić na właściciela, takie maszyny dają wygraną np. raz na dziesięć gier i jak się akurat trafi w ten czas to się ma szczęście, na dłuższą metę nie ma szans ograć tego systemu i tu progresja się nie sprawdzi.

9 odpowiedzi na “Typuje”

    1. Elu jesteś kobietą więc rozumiem 🙂 faceta namawiał bym do spróbowania zagrać w wirtualne zakłady, za WIRTUALNĄ kasę by zobaczył jakie to trudne 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *