PSL i PiS ?

PSL i PiS ? brzmi ciekawie nie uważacie, różnie już w polityce bywało że chyba niczego nie można wykluczyć. Na początku nie wierzyłem: Jest Oświadczenie. Prezydenta – real blog eu (real-blog.eu) ale teraz powoli zaczynam myśleć, a może PSL zmieni zdanie tak jak kiedyś Kukiz ?

Może okaże się, że skuszą się. Posłowie na okazje życia, i ustawią się na jego końcówkę, tak że lepiej nie trzeba. I po tej fuzji Prawo i Sprawiedliwość ponieważ dalej będzie rządziło, długo i szczęśliwie.

Teraz Tusk powoli dochodzi do władzy i zaczyna się „nie ma pieniędzy. Jest dziura” a jak było PiS, to pieniądze zawsze są.

Może to jakieś super firmy które zaraz wybuchną z rekordowym eksportem, może Izera będzie stawiana jak fabryki Tesla, nie wiadomo. Mimo że teraz nie wiadomo, to pewne jest to że kiedyś to ulegnie weryfikacji.


PSL i PiS ?
PSL i PiS ?

” Przypomnę. Że to ponad 7 milionów 640 tysięcy osób głosowało na nas. Głosowało na nasz program. Przy tak wielkim zaufaniu mamy nie tylko wolę, mamy nie tylko prawo jako zwycięski obóz. Ale mamy też obowiązek podjąć się próby sformowania rządu. Jeżeli oczywiście pan prezydent zdecyduje się nam powierzyć w pierwszym kroku tę misję sformowania rządu – mówił Mateusz Morawiecki.”

Podsumowanie dnia. 27.10.23. Morawiecki kusi PSL. A PSL mówi o aborcji (oko.press)