Amerykanie się rozgrzewają

Amerykanie się rozgrzewają i płyną na Bliski Wschód, USA już wie że trzecia wojna światowa się zaczęła niestety. Już dawno temu niektórzy przewidzieli wojnę na Ukrainie, nawet książkę, a może nawet książki na ten temat wydano.

Amerykanie się rozgrzewają, i mają na statkach więcej wojska niż nie jedno Państwo. Wszystko na to wskazuje że trzecia wojna jest blisko, już trochę zmieniają się granice i to niedaleko nas Polski. Która kiedyś była „dzielnica” Rosji, choć mało kto do tego się przyznaje, mam na myśli to jak nas wyzwolili od Hitlera. (Komunizm)

Wracając do tematu USA jak dla mnie to najnowocześniejsze wojsko, które ma technologie nie z tej Ziemi. Cieszę się z tego że Ameryka i NATO jest po naszej stronie, bo to dla mnie moralne i w miarę bezpieczne.

https://real-blog.eu/dziewczyna-i-kosmonauta/

„W związku z kolejnym konfliktem na Bliskim Wschodzie Amerykanie posiadają już na Morzu Śródziemnym dwie grupy lotniskowcowe, zbudowane wokół lotniskowców USS „Gerald R. Ford” i starszego USS „Dwight D. Eisenhower”. Wraz z nimi na wodach pojawiły się dwa krążowniki rakietowe i sześć niszczycieli.

Amerykanie wysyłają uderzeniowe grupy lotniskowców. Co to oznacza? – WP Wiadomości