Jest Oświadczenie Prezydenta

Jest Oświadczenie Prezydenta Andrzeja Dudy, chyba mamy bardzo ciekawy spektakl polityczny, Prezydent da szanse obydwu liderom politycznym. Chyba będzie głosowanie w sejmie który wygra, choć jak dla mnie 🙂 jest oczywiste że Donald Tusk.

Dziwi mnie to że ktoś tego nie rozumie, lub Prezydent gra po prostu na czas. Skoro żadna partia opozycyjna nie deklaruje że będzie z PiS, to skąd przypuszczenia że Mateusz Morawiecki może mieć większość ?

Być może stanie się coś nieoczekiwanego, i Mateusz Morawiecki będzie miał większość w parlamencie.

Oglądałem debatę przedwyborczą i z całym szacunkiem, dla mnie wszyscy wypadli lepiej niż Premier Morawiecki. Ale też rozumiem że być w Rządzie to niestety kłamać trzeba, i każdy to odczuje na dłuższa meta.

Donald Tusk też nie wytrzymał więcej niż 8 lat, ale wracając do Meritum, zapowiada się bardzo ciekawy spektakl polityczny.

Prowokacja dziennikarska – real blog eu (real-blog.eu)

Jest Oświadczenie Prezydenta


Jest Oświadczenie Prezydenta
Jest Oświadczenie Prezydenta

Mamy dziś dwóch kandydatów na premiera – Mateusza Morawieckiego i Donalda Tuska – przekazał prezydent Andrzej Duda, podsumowując konsultacje z przedstawicielami komitetów wyborczych, które będą miały swoją reprezentację w przyszłym Sejmie. Dodał, że kadencja obecnego parlamentu trwa do 12 listopada i nie chce jej skrócenia. Zaznaczył, że na 13 listopada zaproponował pierwszy termin posiedzenia nowego parlamentu.

Prezydent Andrzej Duda wygłosi oświadczenie, Donald Tusk i Mateusz Morawiecki w Brukseli. Polityczny czwartek – relacja – TVN24

1 komentarz do “Jest Oświadczenie Prezydenta”

Możliwość komentowania została wyłączona.