Przyszłość. Wyprawa do przyszłości ziemian

Przyszłość

. Wystarczy by minęło 15 lat i może się bardzo zmienić życie ludzi w danym przykładowym każdym kraju. Jaka będzie przyszłość ziemian za 100 lat ? to w cale nie odległa perspektywa a ten czas może przynieść ogromne zmiany.

nowa-ziemia

2050 – Na ziemi jest jedna jedynie słuszna religia Islam, inne już bez praw i przywilejów działają w podziemiu. Szykując się do wojny pod godłem krzyżaków, by ratować. POlskę przed agresją. ROsjan, Niemcy przyłączyli ją do siebie jako. Wschodni Land, ciągłe napięcia USA i . Rosji sprawiają wrażenie że jest następna zimna wojna,  świata spokój jest pod palcami na przyciskach atomowych rakiet prezydentów tych krajów. Lobby chemiczne płacące politykom już nie jest w stanie ukrywać. Ze marihuana jest lepsza niż ich chemia w niektórych przypadkach, poleciała na. Marsa pierwsza profesjonalna misia kosmiczna, — polecam świetną książkę. Nie wiem jak długo będzie pod tym linkiem to chyba troche nielegalne 🙂 ale puki co można korzystać z kultury za free.”Marsjanin Audiobook Pl Andy Weir -. Audiobook po polsku” Wyprawa.

nowa-ziemia-pokoj

Trochę rozkojarzony wracam do tematu 🙂 ale nie mogę bo właśnie zaczyna się na RMF FM – Jamal – Policeman 🙂 !

Może być różnie w przyszłości na ziemi, może być tak jak w O.S.T.R. & Hades – 600 dni, lub inaczej przyjemniej dla większości.

Muszę napisać że wolał bym inaczej, wolał bym bez wojen, z najwyżej jedną religią pokojową i nie sprzedającej za miliardy życia po życiu 🙂 haaallllo, by wszystkie państwa żyły w zgodzie i zapraszali się na imprezy a nie na wojny, na razie ciężko pogodzić wszystkich ludzi ale może kiedyś, czego wszystkim życzę 😉

Mój pierwszy dzień grania w :

StarCraft II 2016 nowa ziemia 

Dla tych co lubią wolny i adrenalinę polecam inne sposoby dostarczania jej do organizmu 😉 People are Awesome

tymczasem ..

2 odpowiedzi na “Przyszłość. Wyprawa do przyszłości ziemian”

Możliwość komentowania została wyłączona.