Program Pierwszy (pr1) Poczta – live – 15:24 ;)

Program Pierwszy. pr1. Jeszcze słucham audycji bo muza się fajna włączyła :). Później nie wiem. W radio pr1 mówią o poczcie polskiej największym polskim pracodawcą. Mówią że są tacy, dziennikarze bronią poczty, mimo że wszystko przenosi się w net który jest darmowy, z szybkością światła, wygodny, ma konkurencje, itp.  a nie dotowany przez wszystkich jak Poczta.

„Właściciel Biedronki to największy prywatny pracodawca w Polsce i jeden z największych podatników. Ile osób zatrudnia i jakie płaci podatki?” Aha .Poczta jest największym pracodawcą państwowym, no to k… gratulacje, mając kasy miliardy z budżetu państwa co za sztuka być największym. Fakt jest konkurencja urzędników np. ZUS itp. ale kiedyś bez poczty się nie dało. A teraz jak się dużo teleportuje w sekundę w internecie to po co poczta polska ? Niech będzie firma prywatna a nie monopolista, który mówi jeszcze jaki jest fajny, skoro poczta jest taka super to niech sama na siebie zarabia ok ?

Program Pierwszy.

Poczta to ściema. Państwowa firma w której nie dla się o to by firma była opłacalna. Bezsensowne przesyłanie listów poleconych między pocztami i ludźmi, po to by koledzy z poczty mieli pracę. Każda tego typu firma państwowa jest do kitu. Oni się nie martwią by zarabiać przynajmniej na siebie bo mają miliardy z budżetu. Szefowie mogą dawać podwyżki kolegom bo przecież za to wszyscy płacą i firmę zawsze będzie stać na dobre zarobki. Nikt nie przejmuje się rachunkami jak zabraknie pieniędzy to z budżetu się weźmie luz.

pr1

2 komentarze do “Program Pierwszy (pr1) Poczta – live – 15:24 ;)”

  1. 18.12.2016 – Czasami czytam swoje stare wpisy i mam ochotę coś dodać 🙂 

    POczta która ma kasę od nas wszystkich, (czy się korzysta czy nie) wysyła bezsensowne polecone listy między urzędami w polsce … ta firma jak np. piramida finansowa ZUS czy inni dotowani z budżetu (pomijając policje itp.) wykańczają polske 

Możliwość komentowania została wyłączona.