Zawiercie strajk ZGK

Zawiercie strajk ZGK, myślę że strajki w większości przypadków nie są dobre. Uważam że psuje to rynek, do tego stopnia że później się wali, bo przecież. Ci pracownicy którym nie pasuje zwolnienie kolegi, mogli by iść gdzieindziej, i być szczęśliwi. A na ich miejsce by np. przyszli inni, którzy by też szczęśliwi byli.

Jeżeli większość firm by strajkowała to była by masakra, to w ogóle przejście z Niewolnictwa w drugą stronę, gdzie. Szef jest niewolnikiem pracowników ! Dla mnie ponieważ paranoja, cząstko kiedyś zmieniałem pracę, nie wyobrażam sobie zabrać. Kluczyków od auta szefowi, i powiedzieć dawaj więcej kasy bo nie oddam, i nie robię od dziś strajk ! przecież to jakaś gangsterka.

Dla mnie zawsze było i jest proste, jak praca mi nie pasuję, to dziękuje szefowi za fajnie spędzony czas, żegnam się kulturalnie i idę w inne miejsce. Zamiast lamentować i robić, to żałosne.

Zawiercie strajk ZGK


„Dziś dowiedzieliśmy się, że ze stanowiska prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zawierciu odwołany został pan Jarosław Mazur. Nie zgadzamy się z tą decyzją. W naszej ocenie prezes. Mazur to dobry fachowiec, specjalista branży odpadów – podnoszą dziś pracownicy spółki, którzy swoje siły połączyli ze związkami zawodowymi.”

ZGK: „Nie chcemy takiego szefa!” Wszystkie śmieciarki na ulice Zawiercia • www.slaskibiznes.pl

Program Pierwszy (pr1) Poczta – live – 15:24 😉 – real blog eu (real-blog.eu)